mobile

20 atrakcji na 20-lecie Białołęckiego Ośrodka Sportu

Zapraszamy 22.09 (sobota) do Białołęckiego Ośrodku Sportu (ul. Strumykowa 21) na uroczystość z okazji 20 rocznicy utworzenia Białołęckiego Ośrodka Sportu oraz wydarzenia towarzyszące odbywające się pod hasłem „20 atrakcji na 20-lecie”.

Informacja prasowa
20  atrakcji  na  20-lecie  Białołęckiego  Ośrodka  Sportu

O godzinie 9.00 startują turnieje piłki nożnej dla dzieci i dorosłych, oraz pokazy Freestyle Football (Adrian Duszak / Grzegorz Staśkowiak). Na 17.30 planowany jest „mecz na szczycie” - Reprezentacja Artystów Polskich vs Reprezentacja Dzielnicy Warszawa Białołęka

Zapisy do turnieju -> https://www.bos.waw.pl/turniej-pilki-noznej/

Miłośnicy sportów walki będą mogli obejrzeć pokazy przedstawicieli UKS Judo Lemur, karateków z Masters Dojo i zapaśników z UKS Talent Białołęka, a miłośnicy tańca występy Be Fit, Akademii Colors Dance, Top ART oraz Egurrola Dance Studio

Zwieńczeniem obchodów będzie koncert Moniki Lewczuk gwiazdy młodego pokolenia znanej z takich przebojów jak: „Libre”, „Ty i Ja” czy „Brak tchu” (na supporcie wystąpi Aurelia Krząkała uczestniczka „Idola” oraz instruktorka aerobiku BOS-u

FB - https://www.facebook.com/events/259177994937491/

Harmonogram Atrakcji:

Strefa Sportu
09:00 – 16:00- 1/2 boiska: Turniej Piłki Nożnej „BIAŁOŁĘKA CUP 2018 O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY BIAŁOŁĘKA M.ST. WARSZAWY”

- 1/2 boiska: Gry bezwynikowe dla dzieci

Strefy Rekreacji
10:00 - 18:00

- fotobudka

- dmuchańce

- ścianka wspinaczkowa

- masaże w gabinecie odnowy biologicznej

- stanowiska partnerów (nauka j.angielskiego, warsztaty plastyczne, malowanie twarzy, wiązanie balonów)

- strefa gastronomiczna (grill, wata cukrowa, popcorn)

Scena Główna
11:00 - 12:00
- Pokaz pokonywania przeszkód na wózkach inwalidzkich (Fundacja Aktywnej Rehabilitacji)

- Zapasy (UKS Talent Białołęka)

- Akademia Colors of Dance (Ania Skoczylas)

- Freestyle Football (Adrian Duszak / Grzegorz Staśkowiak)

12:00 - 13:00
- Judo – UKJ Lemur (Mariusz Rowicki , Mateusz Pacholak)

- Pokaz taneczny – Top ART (Anna Wójtowicz)

- Karate – Masters DOJO (Piotr Moczydłowski)

13:00 - 14:00
- Viet Vo Dao (Zbyszek Zalewski)

- Freestyle Football (Adrian Duszak / Grzegorz Staśkowiak)

- Olympic Fight Club Białołęka – Taekwondo Olimpijskie (Grzegorz Ratigowski)

14:00 - 15:00
- Klaun Kluseczka SHOW

- Freestyle Football (Adrian Duszak / Grzegorz Staśkowiak)

15:00 - 16:15
- Pokaz Iluzji (Dawid Wilczyński – Uczestnik „Mam talent”)

- Freestyle Football (Adrian Duszak / Grzegorz Staśkowiak)

16:15 - 17:00
- Uroczyste podziękowania dla osób zasłużonych dla BOS

- Freestyle Football (Adrian Duszak / Grzegorz Staśkowiak)

- Wręczenie Nagród Turnieju Piłki Nożnej „BIAŁOŁĘKA CUP 2018 O PUCHAR BURMISTRZA DZIELNICY BIAŁOŁĘKA M.ST. WARSZAWY”

Boisko do Piłki Nożnej
17:00 -17:30
- Rozgrzewka przed Wielkim Meczem (boisko BOS-u)

- Pokaz taneczny – Egurrola Dance Studio

17:30 - 19:30
- Wielki Mecz – Reprezentacja Artystów Polskich vs Reprezentacja Dzielnicy Warszawa Białołęka

- Tort

Scena Główna
19:30 - 20:00

- Występ Wokalny Aurelia Krząkała - (Wokalistka, instruktorka fitness w BOS

20:00 - 21:00
- Koncert MONIKA LEWCZUK

21:00 - 21:15
- Podsumowanie imprezy, podziękowania za udział

- Zakończenie imprezy

 

Serdecznie Zapraszamy !!!

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko