mobile

35lecie Urszuli w Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta

Jedna z najbardziej znanych wokalistek lat 80tych świętowała swoje 35lecie pracy artystycznej w Hulakula. Nie brakowało gości i świetnej zabawy.

Katarzyna Bastrzyk
TAGI
35lecie Urszuli w Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta

 

9 grudnia sala koncertowa przeniosła się w czasie. A wszystko za sprawą zorganizowanego przez Urszulę koncertu „Najlepsze 80te” , podczas którego oprócz jubileuszu 35lecia pojawiły się wraz z nią na scenie znakomici artyści. 

Przed koncertem Urszula pojawiła się na ściance i podziękowała dziennikarzom, ze tego wieczoru są i rozpowszechniają ją i jej wydarzenie.

Następnie po godzinie 20:00 rozpoczął się koncert, który zapowiedział Marek Sierocki, a Urszula pełna wdzięku i uśmiechu wybiegła zadowolona na scenę. 

Ciekawym pomysłem było zaplanowanie utworów zgodnie z czasem pojawiania się na antenach radiowych w przeciągu tych lat. 

Jako pierwszy muzycy zaproponowali utwór „Fatamorgana”, a następnie „Anioły i Demony”. Następnie przyszedł czas na znane wszystkim „Luz, blues” i „ Totalna hipnoza”. 

Romantycznie zrobiło się gdy zabrzmiał utwór „Dmuchawce, latawce, wiatr”, kobiety zostały proszone do tańca, nie brakowało bujania się i śpiewu pod sceną. 

Później  przyszedł czas na gości. Jako pierwsza wystąpiła znakomita, szalona Wanda Kwietniewska z zespołu Wanda i Banda. Wprowadziła publiczność w jeszcze lepszy nastrój, zadając pytania, komentując i rozmawiając z tłumem. 

Zaśpiewała piosenki „Kochaj mnie kochaj”, „Nie będę Julią” i „Hi-Fi”.  Ostatni numer nawet wspólnie z Urszulą, która znów pojawiła się na scenie.

Po tym wykonaniu przyszedł czas na nagrody i wręczenia kwiatów od ZAiKS-u i krótki komenatrz. 

Jako drugi gość wystąpił Paweł Stasiak, znany z zespołu Papa D. Usłyszeć można było „O la la” , „Nietykalni” czy „Monaliza”, czyli największe przeboje.

Znakomita sala, dużo miejsca, wygodne siedzenia i dużo barów zapewniło publice wygodę i każdy był zadowolony. Hulakula to na pewno miejsce na dobre koncerty.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda