mobile
REKLAMA

A&S - kuchnia wietnamska, chińska, tajska i seczuańska!

Bary orientalne stały się popularnymi miejscami, ze względu na to, że można w nich zjeść szybko stosunkowo lekkie dania, które swoim charakterem nawiązują do kuchni, gwarantującej oryginalne połączenia smakowe. Jednak warszawskie kuchnie orientalne nie zawsze mogą się poszczycić świeżymi składnikami, mięsem najlepszego sortu oraz zachowaniem zasad prawidłowego smażenia.

Redakcja
A&S - kuchnia wietnamska, chińska, tajska i seczuańska!

Do tego typu restauracji nie zalicza się w żadnym razie A&S Bar, otwarty w kwietniu 2016, roku przy Rondzie Starzyńskiego. Właściciele lokalu zadbali nie tylko o prawidłowe przygotowanie specjałów kuchni wschodniej, ale również pochwalić się mogą arsenałem przepysznych dań, które serwują tylko nieliczne restauracje tego typu!
Kucharze A&S Bar, którymi są rodowici Wietnamczycy zadbali o to, aby klienci dostali azjatycką kuchnię w najlepszym wydaniu. Zjemy tam  wyśmienity drób, m. in.: kurczaka w mlecznej kąpieli, z prawdziwym miodem, orzeźwiającą pomarańczą, czy w połączeniu z bambusem. A&S Bar, to również wyśmienita wołowina, wieprzowina i golonka, które wybornie smakują w towarzystwie grzybków mun, czy kiełków sojowych.
Orientalny Bar nie mógłby obyć się bez azjatyckich zup; chińskiej, krabowej, czy bambusowej. Swoistym spécialité de la maison lokalu jest zupa Pho, na bazie świeżej wołowiny. W restauracji dostaniemy również wyśmienite Bún xào – danie na bazie makaronu, mięsa, warzyw i orzechów, którego w A&S możemy zasmakować z cielęciną, wołowiną, kurczakiem, krewetkami, a także w wersji wegetariańskiej – z tofu. Każde z wymienionych dań można poprzedzić niezastąpionym, azjatyckim starterem – sajgonkami, natomiast spuentować słynnymi deserami: bananem lub ananasem w cieście.

 A&S jest więc restauracją, w której zasmakować można kuchni zarówno tajskiej, wietnamskiej, chińskiej, jak i seczuańskiej. Spróbować można również specjału kuchni pekińskiej: kaczki z grzybkami mun, ananasem lub bambusem. Menu restauracji ma 160 pozycji, więc możemy spróbować kuchni azjatyckiej w najróżniejszych kombinacjach! Ponadto, dowóz w obrębie 5 kilometrów jest darmowy, po warunkiem, że zamówienie przekroczy kwotę 50 PLN, natomiast powyżej 20 PLN koszt dowozu to 4 PLN.

Zapraszamy do A&S przy Rondzie Starzyńskiego!
Tel: 889 366 603


Czynny:
poniedziałek - piątek
od 9. 30 do 21. 30
sobota - niedziela
od 10.30 do 21. 30
Dostawa:
od 11.00 do 19.00


 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko