mobile
REKLAMA

Akustyczny koncert Antka Smykiewicza w Hulakula w Walentynki. To będzie niezapomniany wieczór!

Finalista The Voice of Poland Antek Smykiewicz już 14 lutego br. (piątek) wystąpi w romantycznej, akustycznej odsłonie w Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta na ul. Jagiellońskiej 82B w Warszawie. Polski wokalista, autor kompozycji oraz tekstów może pochwalić się statusem diamentowego singla za przebój „Pomimo burz”, a także zwycięstwem w ogólnopolskim RMF MAXXX Festival w Opolu. Koncert artysty rozpocznie się o godz. 20.00. Bilety w cenie 29 zł można nabyć poprzez strony goingapp.pl, kupbilecik.pl oraz stacjonarnie w salonach Empik.

Redakcja
Akustyczny koncert Antka Smykiewicza w Hulakula w Walentynki. To będzie niezapomniany wieczór!

Muzyka jest pięknym sposobem na wyznawanie miłości. Romantyczny koncert w walentynkowy wieczór będzie zatem doskonałą okazją do spędzenia czasu z drugą połówką lub z najlepszą przyjaciółką czy przyjacielem. 14 lutego br. (piątek) w Hulakula (ul. Jagiellońska 82B, Warszawa) od 20:00 będzie można posłuchać utworów Antka Smykiewicza, tj. „Pomimo burz” czy „Neony”, jednak w nieco innej, zmienionej kompozycji.

„Będę walczył, będę kochał…”

Antek Smykiewicz to młody artysta obecny na polskiej scenie muzycznej od ponad 10 lat. Udział w programach muzycznych takich jak „The Voice of Poland”, czy „Must Be The Music” spowodował, że piosenkarz stał się znany szerszej publiczności. Jego największy przebój czyli „Pomimo burz” (ponad 50 mln wyświetleń na YouTube) uzyskał status diamentowego singla, co oznacza, że został sprzedany w nakładzie ponad 100 000 kopii. Z kolei jego debiutancki studyjny album „Nasz film” pokrył się statusem złotej płyty (sprzedanych ponad 15 000 egzemplarzy). Artysta swoje umiejętności wokalne i aktorskie miał szansę zaprezentować m.in. w programie rozrywkowym „Twoja twarz brzmi znajomo”, wziął również udział w „Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Antek Smykiewicz w swojej muzyce najczęściej odwołuje się właśnie do tematu miłości: zarówno do szczęśliwej, jak i tej trudnej, skomplikowanej. Koncert 14 lutego w warszawskim centrum rozrywki Hulakula będzie wyjątkowym, ponieważ znane publiczności utwory zostaną wykonane w formie akustycznej. Głos Antka Smykiewicza przy akustycznym brzmieniu instrumentów zbuduje intymność oraz sprawi, że spędzone chwile w towarzystwie najbliższej osoby będą pięknym przeżyciem.

Koncert akustyczny Antka Smykiewicza odbędzie się 14 lutego (piątek) o 20:00 w Hulakula, Rozrywkowe Centrum Miasta, ul. Jagiellońska 82B w Warszawie. Bilety w cenie 29 zł dostępne są w aplikacji Going., na stronach kupbilecik.pl oraz stacjonarnie w salonach Empik. Bilet na koncert upoważnia osoby pełnoletnie do udziału w afterparty.

Informacje organizacyjne:
Data: 14/02/2020

Wejście: 19:00
Start imprezy: 20:00
Wstęp 16+


Bilety:

  • I pula: 29 zł 
  • II pula: 39 zł

Uwagi: bilet wstępu na koncert nie gwarantuje miejsca siedzącego! Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu wstępu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie. Zgoda do pobrania tutaj: http://bit.ly/oswiadczenie_antek

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda