mobile

Amatorzy skuterów elektrycznych zatrzymani

Policjanci zajmujący się przestępczością przeciwko mieniu wykonywali operacyjne ustalenia dotyczące kradzieży skuterów elektrycznych z wypożyczalni. Ich systematyczne obserwacje i sprawdzanie pozyskiwanych informacji zaowocowały zatrzymaniem dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzieże i o paserstwo. 33-latek usłyszał zarzut paserstwa oraz odpowie za posiadanie amfetaminy, którą policjanci zabezpieczyli podczas interwencji. Natomiast 31-latek usłyszał zarzuty kradzieży 8 skuterów.

Redakcja
Amatorzy skuterów elektrycznych zatrzymani

Po przeanalizowaniu spraw dotyczących kradzieży skuterów policjanci z wydziału mienia podjęli czynności operacyjne.

Zaczęli pozyskiwać informacje, weryfikowali je, sprawdzali miejsca i podejmowali obserwacje. W efekcie ustalili kim najprawdopodobniej są podejrzewani.

W ich ręce wpadło dwóch mężczyzn. Najpierw na kradzionym skuterze podjechał 33-latek podejrzany o paserstwo. Dodatkowo miał przy sobie działkę amfetaminy, którą funkcjonariusze zabezpieczyli. Chwilę później policjanci zatrzymali 31-latka, który najprawdopodobniej w ostatnim czasie dopuścił się kradzieży 8 skuterów. Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu.

Śledczy z wydziału mienia zebrali obszerny materiał dowodowy i przedstawili zatrzymanym zarzuty. 33-latek odpowie za paserstwo i posiadanie narkotyków, a 31-latek za kradzież 8 skuterów.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda