mobile

Antysmogowy chodnik w ciągu ulic Czecha i Sejmikowej

Rozpoczęły się prace związane z remontem chodnika w ciągu ulic Czecha i Sejmikowej. W sumie, na odcinku od ul. Kajki do ul. Wydawniczej powstanie ponad 2 tys. mkw. nowego, antysmogowego trotuaru.

Informacja prasowa
TAGI
Antysmogowy chodnik w ciągu ulic Czecha i Sejmikowej

Chodnik w tym miejscu był już mocno wyeksploatowany, co wpływało na obniżenie komfortu i bezpieczeństwa jego użytkowników. Teraz powstanie tam równy trotuar z betonowych płyt o wymiarach 50 x 50 cm.

Nowy, niemal kilometrowy chodnik, który pojawi się na południowej stronie ul. Czecha oraz po obydwu stronach ul. Sejmikowej poprawi wygodę i bezpieczeństwo, a dodatkowo do jego budowy używamy specjalnych płyt betonowych, które pomogą oczyścić powietrze.

Budowa chodnika w ciągu ul. Czecha i Sejmikowej jest kontynuacją naszych prac związanych z poprawą bezpieczeństwa i komfortu pieszych. W tym miesiącu zakończyliśmy podobną inwestycję na ul. Zawodzie, a w najbliższych planach są remonty lub budowy z wykorzystaniem chodnikowych płyt antysmogowych m.in. w al. Wojska Polskiego, al. Solidarności czy al. Lotników.

Źródło: ZDM Warszawa

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda