mobile

Atrakcje na 26. Finał WOŚP w Galerii Bemowo

W niedzielę 14 stycznia 2018 roku Galeria Bemowo będzie świętować 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W godzinach 11.00-17.00 zapraszamy całe rodziny do udziału w interaktywnych grach i zabawach dla dzieci czy warsztatach tworzenia zabawek z recyclingu, organizowanych przez Stowarzyszenie MAYE Music Art Yoga Eko.

inf. pras.
TAGI
Atrakcje na 26. Finał WOŚP w Galerii Bemowo

Celem tegorocznego Finału WOŚP jest pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. 14 stycznia w całej Polsce i na świecie tysiące wolontariuszy będą zbierać pieniądze dla ratowania życia najmłodszych. Galeria Bemowo wspólnie ze Stowarzyszeniem MAYE Music Art Yoga Eko przyłączają się do tej szczytnej akcji. W godzinach 11.00-17.00 – podczas Finału WOŚP w Galerii Bemowo – dzieci będą mogły wziąć udział w interaktywnych grach i warsztatach, konkursach z nagrodami czy warsztatach tworzenia zabawek z recyclingu. Nie zabraknie malowania buziek, a na specjalnej „finałowej” scenie zagra zespół „The Frozen Heart”, odbędą się pokazy Yoga Dance oraz ćwiczeń Chi kung dla każdego.

Podczas kwesty dla WOŚP, wolontariusze będą częstować klientów Galerii Bemowo pysznymi wypiekami sponsorowanymi przez Stowarzyszenie MAYE Music Art Yoga Eko. W programie wydarzenia zaplanowano również licytacje, z których dochód zostanie przeznaczony na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Galeria Bemowo chętnie wspiera akcje ważne z punktu widzenia społeczności lokalnej. Tym razem, wspólnie ze Stowarzyszeniem MAYE Music Art Yoga Eko, włączamy się w Finał WOŚP organizując dla naszych klientów ciekawe atrakcje towarzyszące zbiórce datków na leczenie noworodków. Zapraszamy wszystkich do Galerii Bemowo w niedzielę 14 stycznia w godzinach 11.00-17.00. Będzie się działo!” – mówi Piotr Bombolski, dyrektor Galerii Bemowo.

Stowarzyszenie MAYE Music Art Yoga Eko promuje harmonijny styl życia, kreatywne i alternatywne formy myślenia i działania. Kształtuje wrażliwość i postawy prospołeczne poprzez muzykę, sztukę, taniec, metody wyciszenia, jogę i medytację.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko