mobile
REKLAMA

Audyt w sprawie Kanału Raduni. Budowa Forum Gdańsk

Prezydent Gdańska Adamowicz zwrócił się do warszawskiej kancelarii prawnej o przeprowadzenie w Urzędzie Miejskim wewnętrznego audytu. Skontrolowane zostaną procedury związane z decyzjami dotyczącymi Kanału Raduni przy budowie Forum Gdańsk.

informacja prasowa
Audyt w sprawie Kanału Raduni. Budowa Forum Gdańsk

Na początku września, zgodnie z obietnicami złożonymi przez prezydenta Adamowicza, budowę Forum Gdańsk odwiedzili aktywiści miejscy oraz przedstawiciele mediów.  Po tej wiycie Prezydent Adamowicz zwrócił się do jednej z cieszących się autorytetem i mających doświadczenie w podobnych sprawach kancelarii prawnych w Warszawie o przeprowadzenie w Urzędzie Miejskim audytu wewnętrznego. Kontroli poddane zostaną wszelkie procedury związane z wydanymi dotąd decyzjami dotyczącymi Kanału Raduni.

WIZUALIZACJA FORUM GDAŃSK [WIDEO]

 

fot. materiały prasowe

Audyt ma się odbyć w ciągu najbliższych tygodni. Na podstawie jego wyników podjęte będą kolejne decyzje.

PAWEŁ MROZEK Z FRAG O BUDOWIE FORUM GDAŃSK

 - Wiem, jak ważny dla opinii społecznej jest temat Kanału Raduni. Dlatego zdecydowałem się na przeprowadzenie kontroli wszelkich działań, którzy podejmowali w tej sprawie urzędnicy. Wybór kancelarii, która będzie przeprowadzać audyt nie jest przypadkowy. Zdecydowałem się na kancelarię z Warszawy, aby uzyskać w pełni obiektywną opinię w tej sprawie. Ważna jest dla mnie przejrzystość i bezstronność. Znając wyniki audytu, będę podejmował dalsze decyzje w tej sprawie – mówi prezydent Paweł Adamowicz.

 

 

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko