mobile

Augustówka do remontu

Zniszczona jezdnia ul. Augustówka doczeka się remontu. W najbliższy weekend zostanie wymieniona nawierzchnia na odcinku od ul. Statkowskiego do ul. Zawodzie.

Informacja prasowa / ZDM
Augustówka do remontu

Nowa nawierzchnia jezdni zostanie ułożona na 650-metrowym odcinku w rejonie Elektrociepłowni Siekierki, od ul. R. Statkowskiego do ul. Zawodzie. Po zerwaniu istniejącego, mocno zużytego asfaltu, zostanie ułożony nowy – łącznie ok. 4 500 m kw.

Ze względu na technologię prac – m.in. konieczność pozostawienia do wyschnięcia nowo ułożonych warstw nawierzchni – roboty muszą być wykonywane całą dobę, także w nocy. Mieszkańcy są proszeni o wyrozumiałość.

Na czas remontu ulica będzie całkowicie zamknięta dla ruchu. Początek robót przewidziany jest na piątek, 7 września od godz. 22.00. Prace potrwają do poniedziałku, 10 września do godz. 4.00. Połączenie z ul. Augustówka straci ul. R. Statkowskiego. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Augustówka – Powsińska – Czerniakowska – Bartycka – Gościniec – Polska – Antoniewska lub św. Bonifacego – Powsińska – Augustowka.

Kierowców prosimy o zwracanie uwagi na znaki informujące o objazdach.

fot. zdm.waw.pl

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda