mobile
REKLAMA

Badmintomania! – treningi dla każdego!

Badminton, choć stosunkowo od niedawna jest dyscypliną olimpijską, cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród dzieci i młodzieży, jak i wśród dorosłych. Badminton jest grą dość intensywną, wymaga dużego wkładu energii, w związku z tym  poprawia nasz refleks, koordynację ruchową i kondycję.

TAGI
Badmintomania! – treningi dla każdego!

Aby uprawiać ten sport, warto skorzystać z odpowiedniego przygotowania. Szkoła badmintona Badmintomania!, prowadzona przez Annę i Adama Ciok, oferuje zajęcia zarówno dla osób traktujących badmintona jako rozrywkę, jak i dla profesjonalnych zawodników. Założyciele szkoły są trenerami certyfikowanymi przez Światową Federację Badmintona, uczestnikami szkoleń organizowanych przez Europejską i Światową Federację Badmintona, oboje również są byłymi członkami kadry narodowej i wielokrotnymi medalistami Mistrzostw Polski. Poza założycielami szkoły, zajęcia prowadzi siedmioro certyfikowanych trenerów – również doświadczonych badmintonistów.
    Z uwagi na szeroki przedział wiekowy i nietożsame doświadczenie uczniów Badmintomanii!, szkoła przygotowała szeroki wybór treningów. W ofercie są m. in. : zajęcia grupowe na różnych poziomach zaawansowania, zajęcia indywidualne i ćwiczenia dedykowane jedynie dzieciom. Badminton to również idealna forma do spędzania czasu ze znajomymi i rodziną, w związku z tym szkoła postanowiła zorganizować zajęcia dedykowane dla rodzin, szkół i firm, które właśnie za pomocą tego sportu chcą spędzić czas przeznaczony na integrację.
    Szkoła Badmintomania! to również miejsce dla zawodowców, w związku z tym w ofercie nie mogło zabraknąć Badmintomanii! PRO, czyli grupy najmocniejszych zawodników i trenerów  podnoszących swoje umiejętności.
    Badmintomania! zajmuje się również organizacją obozów badmintona, zarówno stacjonarnych - przeznaczonych dla dzieci i młodzieży w czasie wolnym od zajęć, jak i wyjazdowych, organizowanych w Polsce i zagranicą (m. in. w Danii. Chorwacji, Bułgarii i Finlandii).

Hala gimnazjum nr 16 
ul. Skarżyńskiego 8

Hala gimnazjum nr 15 
ul. Siemieńskiego 6
 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko