mobile

Bemowo Family Cup 2018 z udziałem piłkarzy Legii!

Już w najbliższą niedzielę na wszystkich kibiców piłki nożnej czeka niezwykła atrakcja. O godz. 9:00 na terenie Bemowskiego Ośrodka Piłki Nożnej rozpocznie się turniej Bemowo Family Cup 2018. Swój udział potwierdzili dwa tegoroczni mistrzowie Polski.

Marcin Kalicki
Bemowo Family Cup 2018 z udziałem piłkarzy Legii!

Boisko znajdujące się przy ul. Obrońców Tobruku zostanie podzielone na kilka mniejszych i przystosowane do rozgrywek 2x2. W zawodach wziąć udział może każdy: mama, tata, babcia, dziadek, córka, syn, wnuczka, wnuczek. W każdym z dwuosobowych zespołów powinna znaleźć się jedna osoba dorosła i jedna młodsza. Rozgrywki będą toczyły się w kategoriach: 6-8 lat, 9-10 lat, 11-12 lat, 13-15 lat i +16 lat. Zwycięzcy każdej z kategorii otrzymają podwójny bilet na mecz Polska - Litwa.

Udział w turnieju potwierdzili Arkadiusz Malarz, zawodnik Legii Warszawa wybrany najlepszym bramkarzem mijającego sezonu Lotto Ekstraklasy oraz Wojciech Kowalewski, były piłkarz "Wojskowych", obecnie trener bramkarzy stołecznego klubu.

Dzięki współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej na wszystkich przybyłych tego dnia na Bemowo Family Cup 2018 będą czekały liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi m.in.: sprzętem i gadżetami sportowymi.

Zapraszamy na bemowską imprezę, która na stadionie BOPN będzie trwała od godz. 9:00 do 17:00.  

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko