mobile

Bezpieczne ferie zimowe

Ferie zimowe tuż, tuż. To już ostatni dzwonek, by zaplanować wyjazd. O czym trzeba pamiętać organizując zimowy urlop?

 

Redakcja/ fot. pixabay
TAGI
Bezpieczne ferie zimowe

Ferie w województwie mazowieckim rozpoczynają się 28 stycznia. Uczniowie aż do 10 lutego nie będą mieli zajęć w szkole, więc to doskonały moment na rodzinny wyjazd. Do wyboru mamy mnóstwo miejsc, ale zimą zdecydowanie królują góry, gdzie można pojeździć na nartach, snowboardzie czy sankach. Coraz częściej, obok polskich kurortów narciarskich, warszawiacy wybierają te zagraniczne w Słowacji, Austrii czy we Włoszech.

- Najważniejszą sprawą przy planowaniu wyjazdu jest zadbanie o to, by było bezpiecznie. Warto jest się ubezpieczyć – radzi pan Marek Pasieka, agent ubezpieczeniowy Ergo Hestia.

Ubezpieczenie podróży rozwiąże wiele problemów, które mogą stanąć na naszej drodze. W razie wypadku, ubezpieczyciel pokryje koszty ratownictwa przez wyspecjalizowane służby, niezbędną pomoc lekarską oraz transport. Istnieje także wariant, który gwarantuje pokrycie kosztów przywrócenia ubezpieczonemu stanu zdrowia umożliwiającego powrót do Polski lub kontynuowanie podróży. Ubezpieczenie obejmuje też następstwa nieszczęśliwych wypadków. Na pomoc ubezpieczyciela możemy liczyć również w nagłego zachorowania podczas zagranicznego urlopu, bowiem pokryte zostaną koszty leczenia szpitalnego.

Dzięki wykupieniu ubezpieczenia możemy być także spokojni o nasz bagaż. Ubezpieczenie obejmuje utratę, zniszczenie lub uszkodzenie bagażu w trakcie podróży na całym świecie.

- Wielu z podróżujących pomija ubezpieczenie swojej podróży, ale to nie jest dobre rozwiązanie. Pozorna oszczędność może skończyć się wygenerowaniem dużo większych kosztów- mówi pan Marek Pasieka.

Nie tylko w okresie ferii zimowych czy wakacji warto pomyśleć o ubezpieczeniu. Niebezpieczeństwa czyhają na nas codziennie. Pan Marek radzi ubezpieczyć również samochód- oferuje ubezpieczenie OC, AC, Assistance czy ochronę przed utratą zniżek, a także wiele innych. Wiele korzyści przyniesie też ubezpieczenie mieszkania czy domu- będziemy bowiem mieli zabezpieczenie finansowe w przypadku zdarzeń losowych takich jak pożar czy kradzieży.

Pan Marek Pasieka zachęca do kontaktu. Można zrobić to za pomocą emaila: marekpasieka@wp.pl, bądź telefonicznie: +48 503 870 909. Jest też możliwość wizyty w biurze znajdującym się przy ulicy Kochanowskiego 10a lok. 46 od poniedziałku do piątku między godziną 10:00 a 18:00.

 

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda