mobile
REKLAMA

Bezpłatne warsztaty dla przyszłych rodziców „Przygoda z macierzyństwem”

Rodzice oczekujący pojawienia się na świecie swojego maleństwa zawsze chętnie zgłębiają wiedzę dotyczącą  ciąży i pielęgnacji niemowlęcia. Jeśli Wy także czujecie potrzebę poszerzenia wiedzy i szukacie odpowiedzi na nurtujące Was pytania  związane z ciążą i macierzyństwem dołączcie do nas! Już 9-go września portal familie.pl organizuje kolejne warsztaty „Przygoda z macierzyństwem”.

inf. pras.
TAGI
Bezpłatne warsztaty dla przyszłych rodziców „Przygoda z macierzyństwem”

Gościem specjalnym naszych warsztatów będzie Pani Agnieszka Maciąg, którą znamy jako modelkę, pisarkę, aktorkę i dziennikarkę, a na warsztatach będzie służyła radą jako doświadczona i spełniona mama dwójki dzieci. Podczas warsztatów Pani Agnieszka podzieli się z nami swoją przygodą z macierzyństwem.
Na naszym spotkaniu nie zabraknie prelekcji wielu specjalistów. Pani doktor Joanna Gzik, członek Polskiego Towarzystwa Homeopatii Klinicznej podpowie jak radzić sobie z ciążowymi dolegliwościami. Dowiecie się także jak reagować na niepokojące objawy w pierwszych miesiącach życia maleństwa oraz  poznacie metody wspierania zdrowia niemowlaka. Na stoisku Pani doktor będzie odpowiadać na Wasze indywidualne pytania.
Wśród Ekspertów znajdziecie również Panią Gretę Chojnacką z Polskiego Banku Komórek Macierzystych, która opowie nam na czym polega bankowanie krwi pępowinowej i czy ta metoda jest skuteczna. Rodzice zainteresowani tematem będą mogli zadać pytanie Ekspertowi, a także wygrać voucher o wartości 600 zł. na bankowanie krwi pępowinowej w PBKM.
Sen dziecka to temat szczególnie ważny, ponieważ dotyczy nie tylko samego maluszka, ale również jego rodziców. Tajemnice związane z zaburzeniami i problemami ze snem u dzieci zna i podzieli się nimi z Wami Pani Monika Huntjens - Certyfikowana Konsultantka ds. Snu Dziecka. Wspólnie z Ekspertką postaramy się poszukać metod łagodzenia i pokonywania zaburzeń snu. Będziecie mogli także skorzystać z indywidualnych konsultacji z Panią Moniką.
Rodzice poszukujący mebelków i rzeczy potrzebnych do pielęgnacji niemowlęcia będą mieli okazję zapoznać się z ofertą firm szczycących się bogatym i przydatnym asortymentem dla całej rodziny. Specjalistyczny regał kąpielowy prezentowany przez ATB Meble z pewnością zainteresuje innowacyjnymi rozwiązaniami  przyszłych rodziców. Zaprojektowane przez położne z Medbest otulacze dla maluszków, koszulka dla mam odpowiednia do porodu i karmienia oraz koszulki do kangurowania dla tatusiów zrobią duże wrażenie na przyszłych rodzicach.  Podczas warsztatów kupicie wiele produktów po obniżonych cenach.
Wszyscy Eksperci z chęcią będą odpowiadać na wasze pytania podczas indywidualnych rozmów w czasie przerw. Dla urozmaicenia wspólnie spędzonego czasu proponujemy konkursy, w których do wygrania będą wspaniałe nagrody, m. in. kosmetyki dla mamy i dziecka oraz sesja brzuszkowa.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale z uwagi na atrakcje, Waszą wygodę i upominki dla mam lista gości jest ograniczona. Zapraszamy do rejestracji na portalu.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko