mobile
REKLAMA

Biblioteki czynne dłużej w czasie sesji zimowej

Studenci przygotowujący się do egzaminów mogą próbować nadgonić stracony czas, ucząc się w niektórych bibliotekach do późnych godzin wieczornych lub nawet do samego rana.

Adam Kutryba
Biblioteki czynne dłużej w czasie sesji zimowej

Chyba dla wszystkich studentów, stojących w obliczu egzaminacyjnych wyzwań, każda godzina jest na wagę złota, szczególnie dla tych, którzy odkładali naukę na ostatnią chwilę. Wiedzą o tym pracownicy uczelnianych bibliotek, w tym Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, wobec czego Ci ostatni po raz kolejny zorganizowali akcję „BUW dla sów”. Jak będą wyglądać godziny wydłużone godziny otwarcia poszczególnych bibliotek?

Biblioteka UW

W ramach przedsięwzięcia „BUW dla sów” biblioteka uniwersytecka będzia otwarta przez najbliższe dwa tygodnie od poniedziałku do piątku od 8.00 aż do 5.00. Trochę krócej będzie można uczyć się w weekendy, bowiem w sobotę BUW otwiera swoje bramy o 9.00 i zamyka je o 21.00, a w niedzielę będzie czynny od 15.00 do 20.00. Z dłuższych godzin otwarcia może skorzystać każdy posiadacz ważnej karty bibliotecznej. Po godzinie 22 dla czytelników dostępne są: Informatorium, Czytelnia Ogólna i Wolny Dostęp. Warto mieć na uwadze, że po tej godzinie nie skorzystamy z Wypożyczalni i Magazynu.

Biblioteka SGH

Jednak nie tylko BUW w najbliższym czasie stanie się miejscem dla nocnych marków. Podobną akcję przeprowadza Biblioteka SGH. Tam do 6 lutego można uczyć się w następujących godzinach:

Poniedziałek-piątek: 8.30 - 5.00

Sobota: 10.00 - 5.00

Niedziela: 10.00 - 15.00

Biblioteka Główna SGGW

Dłużej czynna jest też Biblioteka Główna SGGW, gdzie studenci do 3 lutego skorzystają z czytelni przynajmniej do 21.00 każdego dnia.

Poniedziałek-piątek: 8.30 - 22.00

Sobota: 9.00 - 21.00

Niedziela: 13.00 - 21.00

 

Adam Kutryba

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda