mobile

„Bieg bez limitu”. Zapisy od 22 maja, start tydzień później

Bez wyznaczania limitu kilometrów i maksymalnego pułapu uczestników, bez rywalizacji, za to z ogromną porcją dobrej, biegowej zabawy. W ostatni weekend maja zapraszamy na „Bieg bez limitu”! Organizatorzy nagrodzą 20 najbardziej pomysłowych biegaczy, gdziekolwiek nie wystartują.

inf. prasowa
„Bieg bez limitu”. Zapisy od 22 maja, start tydzień później

Udział w wyzwaniu jest całkowicie bezpłatny. Zapisy na wydarzenie rozpoczynają się już w piątek, 22 maja.

 

Ostatni weekend maja

„Bieg bez limitu” odbędzie się w dniach 29-31 maja. Gdzie? Nie ma ograniczeń, bo to impreza wirtualna. Jej wyróżnikiem jest tytułowy brak limitu: osób, kilometrów czy rodzaju aktywności. 

Może pobiec dosłownie każdy niezależnie od miejsca zamieszkania, gdyż jest to bieg wirtualny. Jedyne, o czym warto pamiętać, to wymagane podczas epidemii środki bezpieczeństwa. Nie trzeba być biegaczem ani sportowcem. Nie trzeba nawet koniecznie biegać – można np. wybrać inną aktywność – podkreśla Maciej Mroczek, dyrektor Stołecznego Centrum Sportu Aktywna Warszawa.

 

Proste zasady

Zasady są bardzo proste. Aby wziąć udział w „Biegu bez limitu” należy w dniach 29-31 maja dodać swoją aktywność (komentarz, post, relację) na profilu wydarzenia na FB. Może to być uśmiechnięte zdjęcie, zrzut z aplikacji czy krótka informacja o podjętym wyzwaniu. Tu nie ma miejsca na rywalizację, liczy się przede wszystkim dobra zabawa i integracja środowiska biegowego– zachęca Karol Adamaszek z Aktywnej Warszawy.

Po prostu postaw sobie wyzwanie biegowe lub inne i przywitaj z nami sezon!

Dodatkowo dla każdej osoby, która zdecyduje się od piątku 22 maja zarejestrować na bieg, na specjalnie przygotowanej bezpłatnej platformie będą czekały setki różnych treningów ze specjalistami. W ten sposób najłatwiej, a jednocześnie profesjonalnie możecie przygotować się do startu! – dodaje Karol Adamaszek.

 

Nagrody dla 20 najbardziej kreatywnych!

Zdjęcie z kotem, bieg z psem, w przebraniu, wyścig z sąsiadem, po lesie, rajd z przeszkodami czy sprint po lody? Tu także stawiamy na kreatywność bez limitu! Dwadzieścia najciekawszych komentarzy/relacji/postów opublikowanych w wydarzeniu na FB z hasztagiem #biegbezlimitu organizatorzy nagrodzą zestawem gadżetów.

Aby dołączyć do akcji - należy wejść na facebookowy profil wydarzenia "Bieg bez limitu" i zapisać się do udziału w biegu.

 

 

 

 

Źródło: UM Warszawa

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda