mobile

#BiegamDobrze na Ursynowie

13. Bieg Ursynowa odbędzie się 15 czerwca. Podczas wydarzenia uczestnicy po raz drugi mają możliwość wzięcia udziału w biegowej akcji charytatywnej – #BiegamDobrze.

Redakcja / fot. pixabay
#BiegamDobrze na Ursynowie

Wybór ścieżki charytatywnej umożliwi wsparcie podopiecznych Fundacji „Znajdź Pomoc”, leczących się w Centrum Onkologii na Ursynowie. Biegnący w ramach akcji otrzymają wyjątkowy numer oraz pakiet startowy.

5 km biegu pomoże zapłacić za m.in za 1 wizytę u onkologa, lekarstwa na 1 dzień oraz za 3 dojazdy do szpitala. 

Bieg rozpocznie się o godzinie 10:00. Opłata startowa to 50 złotych, osoby w wieku 65+ (urodzone w roku 1954 lub wcześniej) są zwolnione z opłaty.

Misją Fundacji „Znajdź Pomoc” jest zapewnienie kompleksowego wsparcia osób chorujących onkologicznie oraz ich bliskich, przy zaangażowaniu i łączeniu lokalnych społeczności oraz świata biznesu. Fundacja oferuje specjalistyczną pomoc psychologów i psychoonkologów, wiedzę na temat choroby i jej leczenia, pomoc w wyborze placówek medycznych, organizacji transportu, pozyskiwaniu pieniędzy, czy zaspokajaniu podstawowych potrzeb chorych i ich bliskich. Celem jest dotarcie do osób, które ze względu na miejsce zamieszkania, warunki psychofizyczne lub sytuację życiową, nie otrzymywały żadnego wsparcia w chorobie. Fundacja jest jedyną organizacją w Polsce, która nie pobiera opłat ani prowizji od swoich podopiecznych.

Więcej informacji o biegu można uzyskać tutaj

źródło: Urząd Dzielnicy Ursynów

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda