mobile

Bike Bistro, czyli miejsce z historią

Chcecie zjeść coś smacznego w oryginalnym miejscu? Bike Bistro zaprasza rowerzystów i wszystkich, którzy lubią zdrowo i dobrze zjeść.

TAGI
Bike Bistro, czyli miejsce z historią

Historia rozpoczęła się w 2013 r. kiedy to w miejsce wieloletniego sklepu rowerowego powstało BIKE BISTRO. Jako jeden z nielicznych lokali gastronomicznych na Sadybie zlokalizowany jest u zbiegu ul. Powsińskiej z ul. Gołkowską w pobliżu ścieżek rowerowych, jeziorka Czerniakowskiego oraz zabytkowego Klasztoru OO. Bernardynów z XVII wieku. Pasja rowerowa i zamiłowanie do dobrego jedzenia znalazły połączenie w rowerowym menu oraz wystroju wnętrza. W naszym bistro można nie tylko dobrze zjeść ale także spędzić wieczór ze znajomymi przy piwie oglądając aktualne wydarzenia sportowe, także jeśli jest pogodnie w ogródku przy ciekawych stolikach zrobionych z obręczy rowerowych przyglądając się zgiełkowi ulicy.

Specjalnością BIKE BISTRO są burgery oraz steki wołowe, dostaniecie u nas także wege burgery, kremy, sałatki czy też własnej produkcji lemoniady smakowe.

Mięso jest najważniejsze, odpowiada za smak naszych burgerów i steków. Pochodzi ono z mięsnej rasy Limousine i charakteryzuje się doskonałymi walorami smakowymi i soczystością, posiada równomiernie rozmieszczony tłuszcz między włóknami mięśniowymi (tzw. marmurkowatość). Pozyskiwane jest od młodych zwierząt z ekologicznie czystych rejonów Polski Warmii i Mazur oraz Podlasia - dlatego jest tak smaczne !

Jesteśmy laureatem konkursu rekomendującego stołeczną gastronomię „Warszawa od kuchni”.

BIKE BISTRO

Ul. Powsińska 106

00-903 Warszawa

Tel 570 707 701

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko