mobile
REKLAMA

Budowa ronda na Ochocie

Dzielnica Ochota przebudowuje skrzyżowanie ulic Opaczewskiej i Bohaterów Września. Powstanie tu nowe rondo. Od wtorku do czwartku, 29-31 stycznia, skrzyżowanie będzie zamknięte dla ruchu.

 

Aneta Kądzielska
Budowa ronda na Ochocie

Pierwszy etap prac wiąże się z zamknięciem całego skrzyżowania, co potrwa do 31 stycznia. Objazdy zostały poprowadzone ulicą Drawską i Śmigłowcową. Nastąpią okresowe zmiany w trasach komunikacji miejskiej. Autobusy linii 159 pojadą prosto Al. Jerozolimskimi i zawrócą na skrzyżowaniu z ulicami Mszczonowską i Śmigłowca. Ostatni przystanek na tej linii będzie przy Al. Jerozolimskich ze skrzyżowaniem z ul. Śmigłowca w kierunku ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. Trasa autobusu linii 172 zostanie skrócona do przystanku Dworzec Zachodni.

Kolejny etap prac potrwa dwa miesiące. W ty czasie rondo będzie częściowo wyłączone z ruchu. Najpierw ma zostać zamknięta wschodnia część skrzyżowania czyli wloty ulic Opaczewskiej od strony ul. Szczęśliwickiej i Bohaterów Września od strony ul. Drawskiej. Utrzymany będzie ruch od Al. Jerozolimskich w kierunku ul. Bitwy Warszawskiej 1920 i odwrotnie. Zakończenie robót planowane jest na koniec kwietnia.

Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu znajdują się na stronie: www.infoulice.um.warszawa.pl. Natomiast informacje na temat zmian w komunikacji miejskiej można znaleźć na stronie: www.ztm.waw.pl.

 

Źródło: um.warszawa.pl

Zdjęcie: pixabay

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda