mobile

„Chcemy przerwać tę serię jak najszybciej”

Po niezwykle emocjonującym środowym wieczorze, kiedy to siatkarze MOS Wola Tramwaje Warszawskie ulegli ostatecznie w Wyszkowie 2:3 z miejscowym Camperem, już jutro czeka na stołecznych kibiców kolejne siatkarskie święto. Do Warszawy przyjeżdża UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski.

Marcin Kalicki
„Chcemy przerwać tę serię jak najszybciej”

Dla podopiecznych trenera Krzysztofa Wójcika będzie to kolejne spotkanie rozgrywane w trybie co trzy dni. Jutrzejszy mecz będzie już piątym, który rozegra warszawska drużyna od 7 listopada. W środę siatkarze MOS Wola przegrali spotkanie z Camperem Wyszków, teraz ma być zupełnie inaczej. – Wyciągnęliśmy wnioski z tego meczu i wiemy co zrobić, aby poprawić drobne błędy oraz przygotować się do sobotniego meczu, w którym podejmiemy UKS Międzyrzecka Trójka – mówi Karol Kubisz, środkowy MOS Wola.

– Spotkanie z Międzyrzecem będzie dla nas bardzo ważne nie tylko ze względów czysto sportowych, ale także psychologicznych. Jesteśmy po dwóch kolejnych porażkach i chcemy przerwać tę serię jak najszybciej. Na plus trzeba na pewno zaliczyć to, że nasza forma idzie w górę. Coraz lepiej wygląda gra na skrzydłach i w polu serwisowym. Na środku cały czas jesteśmy skuteczni. Pozostaje poprawić nieco koncentrację przez cały mecz i jestem pewny, że za chwilę znajdziemy się w czołówce tabeli – zapowiada Grzegorz Pacholczak, kapitan wolskiego zespołu.

Siatkarze gości rozegrali do tej pory siedem spotkań, w których zdobyli pięć punktów. W ostatnim meczu rozegranym 17 listopada zawodnicy Międzyrzeckiej Trójki podobnie jak MOS przegrali spotkanie pod tie-breaku. Dwa punkty z Międzyrzeca Podlaskiego wywiozła drużyna SMS PZPS II Spała.

Mecz MOS Wola Tramwaje Warszawskie – UKS Międzyrzecka Trójka Międzyrzec Podlaski rozpocznie się w sobotę, 21 listopada o godz. 19:00. Niestety spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności, ale stołeczny klub przeprowadzi transmisję online na swojej stronie Facebookowej.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda