mobile
REKLAMA

Chuligani piłkarscy rujnują wizerunek Warszawy

Nagranie z kamer przemysłowych w praskim lokalu pokazują przebieg zajścia w praskiej klubokawiarni.

Robert Dzięgielewski / fot. youtube.com
Chuligani piłkarscy rujnują wizerunek Warszawy

Zeszłej nocy w popularnej praskiej klubokawiarni doszło do ataku na bawiących się w środku kibiców Ajaksu Amsterdam. Informowaliśmy o tym dziś rano. Zdemolowano "Chmury" słynną praską klubokawiarnię. Jak podają źródła, incydent był powiązany z nadchodzącym meczem LEGIA WARSZAWA- AJAX AMSTERDAM, ponieważ kibice holenderskiego zespołu nocowali w hotelu znajdującym się w pobliżu.


"Około godziny 22.40 obrzucono klub kamieniami. Około 40 zamaskowanych napastników wtargnęło do środka i zdemolowało lokal, niszcząc mienie klubu. Nikt nie odniósł obrażeń. Napastnicy oddalili się. Zabezpieczono dowody i monitoring, obecnie trwają przesłuchania światków. Nie mogę zdradzić szczegółów, ponieważ śledztwo w tej sprawie trwa". - Powiedział nam rzecznik prasowy Komendy Rejonowej Policji Praga Północ

Dziś na portalu youtube opublikowano nagrania z kamer przemysłowych umieszczonych w klubokawiarni "Chmury", które pokazują cały przebieg starcia obu grup.

 

Ciężko jest komentować takie zachowanie, pozostając przy tym kulturalnym. Dlatego nasza redakcja wstrzymuje się od komentarza.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko