mobile

Ciesz się swoim zdrowiem i wyglądem

Taki cel przyświeca DORMIO-Clinique dr Doroty Kowalczyk. Pracujący tam zespół wyspecjalizowany jest w powiązanych kierunkach, tj. medycynie estetycznej, medycynie przeciwstarzeniowej, leczeniu poprzez właściwie żywienie oraz kosmetyce. Wielokierunkowa terapia skuteczniej pozwala zadbać o pacjenta.

Redakcja
Ciesz się swoim zdrowiem i wyglądem

Dobry wygląd dla każdego

Wygląd w dzisiejszych czasach odgrywa bardzo ważną rolę w osiąganiu sukcesów zawodowych, w życiu osobistym, poprawia też samopoczucie. W DORMIO-Clinique do poprawy wyglądu podchodzi się indywidualnie, a do dyspozycji jest tu szeroka gama zabiegów oraz leczenie korygujące procesy starzenia się organizmu. O swój wygląd mogą zadbać tu pacjenci z różnymi problemami skórnymi takimi jak: poszerzone naczynia skóry, tzw. pajączki, łojotok, rumień, trądzik różowaty, blizny trądzikowe, skóra tłusta, atopowa, wiotka i odwodniona, z cellulitem itd.
Zmarszczki likwidowane są toksyną botulinową, wypełniaczami z kwasem hialuronowym, nićmi, osoczem bogatopłytkowym, mezoterapią i mniej inwazyjnymi metodami z zakresu kosmetologii. Zaawansowane zabiegi liftingujące wykonuje się użyciem nici, wypełniaczy oraz urządzenia do liftingu endodermalnego skóry na całym ciele. Główne wskazania to: zmarszczki wokół ust, opadający owal twarzy czyli tzw. „chomiki”, tzw. bruzdy „marionetki”, zmarszczki czoła, opadanie brwi, „kurze łapki”, lifting szyi i podbródka, wygładzanie dekoltu, okolicy kolan, łokci oraz ujędrnianie wiotkiej skóry ramion.

W trosce o dobrą sylwetkę

W DORMIO-Clinique przeprowadzane są zabiegi redukujące tkankę tłuszczową i cellulit, takie jak ostrzykiwanie preparatem Aqualyx, karboksyterapia i mezoterapia. Lifting endodermalny pozwala zredukować oporną na zabiegi tkankę tłuszczową i cellulit oraz napiąć zwiotczałą skórę brzucha, ud lub ramion. Najnowszym urządzeniem Endermologie LPG Alliance modeluje się sylwetkę i podtrzymuje efekty terapii. Widoczne są one wcześniej niż przy użyciu poprzednich lub podobnych modeli, a zabiegi są przyjemniejsze.

Szczególne przypadki

W DORMIO-Clinique, przy pomocy toksyny botulinowej, leczy się również nadmierną potliwość, migrenę oraz tiki mięśni twarzy. Z użyciem wypełniaczy z kwasem hialuronowym wykonywana jest niechirurgiczna plastyka nosa oraz odmładzanie żeńskich okolic intymnych. Plastykę powiek przeprowadza się tu urządzeniem Plasma IQ. Są to szczególnie lubiane zabiegi z uwagi na ich skuteczność i małą inwazyjność.
Dr Dorota Kowalczyk zamyka też naczynia. W przypadku drobnych naczyń i naczyniaków rubinowych stosuje najnowszą technologię termokoagulacji, wykorzystującą fale radiowe. Jeśli chodzi o większe naczynia na nogach, dr Kowalczyk zamyka je metodą skleroterapii.

O mały włos!
Leczenie łysienia jest złożone. Dr Kowalczyk stosuje terapię hormonalną, celowane suplementy, osocze bogatopłytkowe, mezoterapię, terapię peptydową, karboksyterapię. Jako pierwsza w Polsce zaczęła wszczepiać implanty włosów BIOFIBRE®. W krakowskiej siedzibie DORMIO-Clinique, już wkrótce będzie przeprowadzać transplantację włosów nowym urządzeniem SmartGraf.

Jeść i zdrowym być…

Doświadczona fizjolog żywienia, mgr Izabella Czajka, zajmuje się leczeniem przez żywienie oraz ruch. Terapia pod nadzorem dr Kowalczyk oparta jest o pomiar składu ciała i badania laboratoryjne. Leczy się tu pacjentów prowadzących aktywny tryb życia, sportowców, osoby z problemami zdrowotnymi w tym dzieci, jak również dorosłych, pragnących uzyskać i zachować optymalną wagę oraz wydolność organizmu. W DORMIO-Clinique są też autorskie programy terapeutyczne złożone z żywienia i kontroli aktywności ruchowej oraz zabiegów.

Zaufać komuś trzeba

Każdy pacjent DORMIO-Clinique jest traktowany zgodnie w etyką lekarską. Jakość usług jest cały czas doskonalona i aktualizowana, a każdy kolejny rok to wartościowe doświadczenie. Wykorzystywane do zabiegów preparaty oraz urządzenia są bezpieczne, przebadane klinicznie i posiadają odpowiednie certyfikaty. W DORMIO-Clinique panuje kameralna atmosfera. Przy pomocy indywidualnie dobranej terapii doświadczeni specjaliści poprawią Państwa zdrowie, wygląd i samopoczucie.

DORMIO-Clinique
dr Dorota Kowalczyk
ul. Puławska 24B lok 2 Warszawa
tel. 603 212 288
www.dormio-clinique.pl

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda