mobile
REKLAMA

Coffee Fest w Blue City

W piątek 24 marca w Centrum Handlowym Blue City w Al. Jerozolimskich 179 rozpoczęła się druga edycja Coffee Fest – festiwal kawy. Festiwal zakończy się w niedzielę 26 marca.

Andrzej Sitko
TAGI
Coffee Fest w Blue City

W godzinach otwarcia Centrum Handlowego Blue City na poziomie – 1 odbywa się festiwal kawy. Wśród wystawców jest min. Coffee Republic i Pallotyńska Fundacja Misyjna Salvattani. Wydarzeniem będzie pokaz baristki Rojes, mistrzyni Polski Latte Art 2017 w sobotę w godzinach 13- 17.

- Od sześciu lat organizujemy festiwal kawy w Łodzi. Jest to impreza skupiona na edukacji n nauce kultury picia kawy, w ciekawej, fajnej atmosferze. Nie tylko sprzedażowej, ale szkoleniowej, warsztatowej. Obywają się też zawody, jest muzyka na żywo. To są fajne trzy dni festiwalowe, do spędzenia miło czasu, odpoczynku z kawą w tle. Blue City zaprosiło nas do tego żeby przenieść ten klimat festiwalowy do Warszawy i pokazać tę fajną kawę w tym miejscu. Robimy to już drugi raz, w październiku była pierwsza edycja, teraz mamy drugą – marcową. W grudniu przed świętami zobaczymy się po raz trzeci. Festiwal kawy w Blue City w październiku cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem i mam nadzieję, że teraz też tak będzie. Widać już, że ludzie są zainteresowani kawą, chcą pić dobrą kawę i dowiedzieć się o niej czegoś więcej. Staramy się zapraszać takich wystawców, którzy nie tylko ją sprzedają ale też chcą coś o niej powiedzieć. - powiedziała Karolina Blechowska, organizator festiwalu kawy Coffee Fest.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko