mobile
REKLAMA

Czarna seria Polonii trwa

Warszawska Polonia przegrała trzeci mecz z rzędu w lidze. W minioną sobotę poloniści ulegli na wyjeździe Unii Skierniewice 1:2. Tym samym warszawiacy pozostają z zaledwie jednym zdobytym punktem na wiosnę.

 

Szymon Przedpełski/ fot. Szymon Przedpełski
TAGI
Czarna seria Polonii trwa

Początek meczu był dla Polonii wymarzony. Już w 2 minucie Krystian Pieczara wykorzystał gruby błąd obrony Unia i otworzył wynik meczu. Od tego momentu wydawało się, że Polonia ma spotkanie pod kontrolą. Nie dopuszczała Unii do groźnych sytuacji. To niestety zmieniło się w 44 minucie. Tym razem to poloniści popełnili prosty błąd, który wykorzystał Warchoł.

Mecz przez całe 90 minut stał na bardzo niskim poziomie, jednak w drugiej połowie gospodarze wypracowali przewagę. Dodatkowo od 75 minuty grali w przewadze po czerwonej kartce dla Kowalczyka. Udało im się udokumentować lepszą grę i wyjść na prowadzenie za sprawą bramki Kolusa na 2 minuty przed końcem.

W Wielką Sobotę Polonia będzie podejmować lidera, Sokoła Aleksandrów, a w kadrze wciąż szpital. W meczu z Unia stłuczenia doznał Małek i jego występ stoi pod znakiem zapytania. Nie w pełni sił jest sześciu graczy Polonii. W najbliższym meczu niezwykle ciężko będzie Polonii powalczyć o pierwsze ligowe zwycięstwo na wiosnę.

Unia Skierniewice- Polonia Warszawa 2:1

Bramki: Warchoł 43’, Kolus 88’ - Pieczara 2'

Składy:

Unia: Smyłek - Kowalczyk, Przybycień, Pomianowski, Łojszczyk, Bojańczyk, Wyszogrodzki, Kolus, Warchoł, Gutkowski, Stępień

Polonia: Kowalczyk - Maślanka, Kobiera, Kluska, Zajączkowski - Przyborowski, Sołoducha - Małek, Wiśniewski, Babiński - Pieczara


 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda