mobile

Czas na kolejne zmiany w Powsinie

Wczoraj ogłoszony został przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej w ramach modernizacji basenu kąpielowego i zespołu brodzików w Parku Kultury w Powsinie. Do zadań zwycięzcy postępowania będzie należało również pełnienie nadzoru autorskiego nad inwestycją.

inf. pras.
TAGI
Czas na kolejne zmiany w Powsinie

– Park Kultury w Powsinie jest sukcesywnie rewitalizowany. Trwa modernizacja hali tenisowej, w maju zaplanowane jest otwarcie zmodernizowanego placu zabaw, a teraz nadszedł czas na basen kąpielowy i zespół brodzików. Szukamy wykonawcy, który opracuje kompletną dokumentację projektową – mówi Renata Kaznowska, wiceprezydent m.st. Warszawy. – Powsin to popularne miejsce wypoczynku i rekreacji, nie tylko dla południowej części Warszawy. Chcemy, aby mieszkańcy mogli korzystać z atrakcji parku, które będą charakteryzowały się wysokim standardem – dodaje.

 

Do zadań projektantów będzie należało wykonanie koncepcji oraz pełnego projektu wykonawczego, obejmującego zagospodarowanie terenu, modernizację niecek basenu i brodzika, pomieszczeń szatni, stacji uzdatniania wody. Projekt ma również uwzględniać powiększenie przestrzeni rekreacyjnej z równoczesnym jej uatrakcyjnieniem, wzbogaceniem o małą architekturę oraz pełne dostosowanie obiektu dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

 

Zainteresowani mogą składać swoje oferty do środy, 20 września, do godziny 10.00 w sekretariacie Parku Kultury w Powsinie (ul. Maślaków 1). Kryterium ich oceny jest cena, która będzie stanowić o wyborze wykonawcy. Więcej informacji tutaj.

 

Wybrany wykonawca będzie miał 60 dni na przedstawienie projektu.

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda