mobile
REKLAMA

Czas na nominacje do Nagrody Dobrej Woli

Startuje III edycja Nagród Dobrej Woli. To wyróżnienie, które społecznikom, instytucjom czy osobom zasłużonym dla dzielnicy przyznają jej mieszkańcy. Zgłoszenia przyjmowane są do 27 października

inf. pras.
TAGI
Czas na nominacje do Nagrody Dobrej Woli

Nagrody Dobrej Woli zostaną przyznane już po raz trzeci. To wyjątkowy plebiscyt, w którym mieszkańcy mogą wyróżnić osoby lub instytucje, mające szczególny wpływ na rozwój, funkcjonowanie i dobre imię warszawskiej Woli. Każdy mieszkaniec może zgłosić swoją  kandydaturę do tej nagrody, a potem w głosowaniu zdecydować, kto ostatecznie ją otrzyma. – W zeszłym roku otrzymaliśmy 14 zgłoszeń do Nagrody Dobrej Woli, a w ostatecznym głosowaniu wzięło udział aż 1069 osób – mówi Krzysztof Strzałkowski, burmistrz dzielnicy Wola.

Każdy mieszkaniec może zgłosić trzy kandydatury do nagrody. W tym celu należy dostarczyć do Urzędu Dzielnicy wypełniony formularz, w którym znajdzie się krótki opis kandydata oraz 15 podpisów poparcia. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie www.wola.waw.pl lub w informacji Urzędu Dzielnicy Wola przy al. Solidarności 90.  Zgłoszenia przyjmowane są do 27 października. O tym, kto ostatecznie otrzyma wyróżnienie, zdecydują mieszkańcy w trakcie głosowania, które odbędzie się w dniach 2–11 listopada.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko