mobile
REKLAMA

Czy Ewa Chodakowska pobije Rekord Guinnessa?

21-23 kwietnia w Ptak Warsaw Expo, w Nadarzynie koło Warszawy, wielkie wydarzenie dla wszystkich miłośników sportu. Pod jednym dachem spotkają się prawdziwe gwiazdy różnych dyscyplin sportu – Ewa Chodakowska, Mamed Khalidov, Kevin Levrone, Anita Włodarczyk, Kasia Dziurska, Piotr Głuchowski, Artur Partyka, Robert Korzeniowski, Deynn&Majewski i wielu innych. Odbędą się zawody, warsztaty i treningi dla profesjonalistów i amatorów, a także szkolenia prowadzone przez trenerów personalnych i mentalnych. Zobacz największe atrakcje Targów Fitness i Sportów Siłowych Go Active Show.
Ewa Chodakowska i próba pobicia Rekordu Guinnessa

informacja prasowa
TAGI
Czy Ewa Chodakowska pobije Rekord Guinnessa?

Ewa Chodakowska nie od dziś motywuje Polki i Polaków do ćwiczeń i aktywnego trybu życia. Tym razem trenerka postanowiła przed sobą kolejne ambitne zadanie - podczas finału wiosennej edycji jej trasy Be Active Tour, w niedzielę 23 kwietnia, Ewa podejmie próbę pobicia Rekordu Guinnessa w liczbie osób jednocześnie wykonujących tzw. deskę. To będzie trzygodzinny, intensywny trening, w którym będzie mógł wziąć udział każdy chętny, dlatego na targi warto zabrać ze sobą sportowe obuwie.
Mamed Khalidov w Strefie KSW
Przez wszystkie trzy dni targów w specjalnej Strefie KSW czekać będą zawodnicy i sędziowie, którzy przeprowadzą pokazy KSW i zaprezentują podstawowe zasady tego sportu. Swój pokazowy trening przeprowadzi także mistrz - Mamed Khalidov. Wszyscy odwiedzający Strefę będą mogli również zobaczyć z bliska oryginalną Klatkę KSW, a także do niej wejść i zrobić sobie zdjęcie. Podczas targów kibice zobaczą też emocjonujące spotkania twarzą w twarz bohaterów gali KSW 39 Colosseum.
Kevin Levrone nareszcie w Polsce
Legenda amerykańskiej kulturystyki poprowadzi na targach Go Active Show swoje seminarium. W trakcie swojej kariery Kevin wystartował 68 razy w IFBB i wygrał 23 razy. Pomimo kontuzji i długiej przerwy od występów na profesjonalnej scenie, w 2016 ogłosił swój powrót do sportu.
Strongmani na targach
Zawody profesjonalne, amatorskie, a także spotkania i wspólna zabawa z zawodnikami - to atrakcje przygotowane przez polskich Strongmanów. W Pucharze Polski Strongman PRO (sobota i niedziela) zaprezentują się: Sławomir Toczek, Mateusz Baron, Maciej Hirsz, Krzysztof Schabowski, Sebastian Kurek i Mateusz Ostaszewski. Zawody amatorów w sobotę, a spotkania z fanami w piątek.
Trening Włodarczyk, warsztaty Korzeniowskiego
Na targach Go Active Show spotkamy polskich olimpijczyków: Anitę Włodarczyk, Roberta Korzeniowskiego i Artura Partykę.  Nasza aktualna rekordzistka świata i mistrzyni olimpijska przeprowadzi specjalny, pokazowy trening dla dzieci. Robert Korzeniowski poprowadzi warsztaty Fitness Walking, zdrowej i efektywnej alternatywy dla runningu, zapewniającej bezpieczny, harmonijny i kompletny rozwój sprawności psychofizycznej. "Gdzie szukać motywacji?" - na to pytanie odpowie Artur Partyka. To będzie wykład doświadczonego sportowca na temat motywacji, konsekwencji w dążeniu do celu oraz radzeniu sobie z niepowodzeniami. Olimpijczycy wezmą również udział w specjalnym Śniadaniu z Olimpijczykami dla klubowiczów JATOMI Fitness. Uczestnicy zostaną wytypowani w konkursie zorganizowanym przez sieć.
Zawody kulturystyczne - Mistrzostwa Polski Federacji Nac – Polska i Głuchowski Challenge
W sobotę i niedzielę niezwykłe emocje czekają na wszystkich amatorów kulturystyki. W Sobotę 22 kwietnia Mistrzostwa Polski Federacji NAC – Polska w kategoriach: Ms. Shape, Ms. Figure, Men's Aesthetics, Athletic (kulturystyka klasyczna), M. Body (kulturystyka ekstremalna), Debiuty, Juniorzy (do 23 roku życia) i Weterani (od 40 roku życia). Zawody będą zarazem eliminacjami do Mistrzostw Świata w Hiszpanii. Dzień później, w niedzielę zawody Głuchowski Challenge. Kategorie: kulturystyka klasyczna, ekstremalna, miss bikini oraz męska sylwetka.
Mistrzostwa Polski w Street Workout
W sobotę, o godzinie 12, na targach także Mistrzostwa Polski w kalistenice i street workoutcie światowej federacji WSWCF. Zgłoszenia i eliminacje prowadzi Polski Związek Kalisteniki i Street Workoutu "Dynasty Workout". Zwycięzca zawodów będzie nas reprezentować na mistrzostwach w Moskwie. Zawodnicy będą również zbierać punkty do krajowego rankingu "Dynasty Workout Cup". 
Wykłady o prawidłowej diecie i spotkania z mówcami motywacyjnymi
Profesjonalny trening ciała wymaga nie tylko regularnego wysiłku, ale również dawki fachowej wiedzy o tym jak ćwiczyć, jak się odżywiać, gdzie szukać motywacji do działania. Świetną okazją do uzupełnienia wiedzy będą zajęcia w ramach Akademii Go Active.
Wykłady Głuchowski Sport Academy: Budowanie beztłuszczowej masy ciała, Efektywne odchudzanie i Ostatni tydzień przed sceną. Wykłady Mauricz Academy: Probiotyki w sporcie, Dietoterapia w rehabilitacji, Żywienie i suplementacja aktywnych fizycznie kobiet w ciąży, Żywienie i suplementacja w życiu sportowca amatorskiego, Joga dla początkujących.
Ponadto w Akademii odbędą się ciekawe spotkania ze znanymi i cenionymi trenerami osobistymi z ekipy Milewski&Partnerzy, w tym z Jakubem B. Bączkiem – trenerem mentalnym polskich siatkarzy, coachem, przedsiębiorcą i autorem literatury motywacyjnej. Oprócz Jakuba spotkamy także Łukasza Cybulskiego, Zuzannę Rzepecką i Kamila Lizureja.
Kasia Dziurska i street dance
Street dance to zajęcia łączące elementy tańca nowoczesnego i trening mocno kondycyjny, kształtujący koordynację i pamięć ruchową. Zajęcia dają możliwość wszechstronnego rozwoju. Kształtują poczucie rytmu, pozwalają lepiej poczuć możliwości swojego ciała, ale przede wszystką są super zabawą dla każdego. Podczas targów street dance zaprezentuje znana trenerka personalna Kasia Dziurska.
Warsztaty kettlebell z Gosią Albin
Jak poprawnie oraz bezpiecznie wykonywać podstawowe ćwiczenia z odważnikami kulowymi? Jak zwiększyć efektywność treningu kettlebell? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą Gosia Albin wraz z czołówką polskich zawodników Kettlebell Sport podczas warsztatów. Zawodnicy pokażą także przykładowe ćwiczenia mobilizacyjne i rozciągające.
Z Warszawskim Koksem także off-line
Na targach spotkanie ze znanymi youtuberami. Warszawski Koks to grupa czterech przyjaciół, którzy kiedyś postanowili wrzucić na YouTube kilka filmów z siłowni. Sukces pierwszych filmów zachęcił ich do przygotowania kolejnych. Internauci pokochali ich za łączenie luzu i wiedzy merytorycznej. Teraz w końcu będzie okazja poznać ich także w realu.
Armwrestling, czyli siłowanie na rękę
W sobotę i niedzielę na targach Go Active Show I Puchar Województwa Mazowieckiego w Armwrestlingu. Turniej dla profesjonalistów i amatorów. Niepowtarzalna szansa do sprawdzenia formy przed Mistrzostwami Europy w Katowicach. Imprezę poprowadzą wielokrotni medaliści Mistrzostw Polski, Europy i Świata i Arnold Classic: Jan Żółciński i
Mariusz Podgórski.
Fm.Models Casting&Show
Marzysz o karierze modela? Go Active Show to wyjątkowa okazja by wziąć udział w castingu oraz wygrać kontrakt na współpracę z FM.MODELS – agencji modelek i modeli fitness.
Hardkorowy Koksu, Pudzian i wielu innych
W programie także szereg innych atrakcji, m.in. spotkanie z Małgorzatą Mączyńską i Mariuszem Pudzianowskim oraz z Deynn&Majewskim. Swoje zawody przygotowuje również "Hardkorowy Koksu", czyli Robert Burneika, a trening funkcjonalny poprowadzi Michał Karmowski. Ponadto targi będą świetną okazją do zrobienia zakupów: sprzętu sportowego i fitness, odzieży i akcesoriów, suplementów diety, czy usług. 
Na targi dojedziesz bezpłatnym autobusem z Dworca Centralnego i Zachodniego. Szczegóły i bilety na: goactiveshow.pl

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko