mobile
REKLAMA

Czy twój pilniczek jest tylko twój?

Wiele salonów kosmetycznych używa pilniczka lub freza do pedicure’u nie tylko dla jednej osoby. Dodatkowo, często jest on tylko przemywany lub spryskiwany preparatem do dezynfekcji. Niestety to nie wystarczy!

Redakcja
TAGI
Czy twój pilniczek jest tylko twój?

Na pilniczku do paznokci znajduje się wiele bakterii, głównie pochodzenia naskórkowego, choć nie tylko. Rozmnażają się bardzo szybko nie są łatwe do usunięcia. Taki pilniczek potrzebuje szczegółowego wyczyszczenia i dezynfekcji, czego bardzo często brakuje w salonach kosmetycznych. Niestety, stosowane pilniki najczęściej wykonywane są z papierowego tworzywa, przeznaczonego do jednorazowego użytku. Takich pilników się nie sterylizuje, ponieważ wysoka temperatura zepsułaby ich strukturę. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem takiego problemu byłoby noszenie ze sobą zestawu do manicure’u. Ale czy to wygodne? Niestety nie! Dlatego warto wybierać salony kosmetyczne, które posiadają indywidualne zestawy do manicure dla swoich klientek. Takie zestawy są spersonalizowane, przeznaczone tylko dla jednej osoby. Mamy wtedy pewność, że nie przeniesiemy bakterii. Właśnie takie rozwiązanie zostało wprowadzone w naszym salonie, ponieważ dbamy o zdrowie i spokój naszych klientów. Mamy nadzieję, że ten artykuł pobudzi Was do przemyśleń i następnym razem wybierzecie bezpieczeństwo, czyli nasz salon. Gwarantujemy nieodpłatny zestaw, w którym znajdzie się tylko Twój pilniczek papierowy, patyczek drewniany oraz nasadka na frez do pedicure i manicure, która jest naprawdę bardzo ważna. Pomyśl, ile bakterii mogłoby znajdować się na Twojej skórze!

Zapraszamy do Strefy Piękna! Znajdujemy się na Bemowie przy ulicy Coopera 12G. Możesz zapisać się do nas telefonicznie lub za pomocą aplikacji Booksy

Telefon kontaktowy:

792586086, 507811347

Zapraszamy na funpage

/ewelinalaba/

paznokcie Ewelina Łaba

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko