mobile

Derby Warszawy dla UMKS MOS Wola!

Siatkarze UMKS MOS Wola Warszawa rozegrali kolejne spotkanie w ramach rozgrywek Mazowieckiej I Ligi. Tym razem w derbach stolicy okazali się lepsi od ekipy MKS MDK.

Marcin Kalicki
Derby Warszawy dla UMKS MOS Wola!

Zespół z Woli pod wodzą trenera Marcina Jackowicza rozegrał znakomite spotkanie. Gospodarze prowadzący praktycznie przez całe spotkanie nie dali zanadto rozwinąć skrzydeł drużynie MKS MDK. Ostatecznie po szybkich trzech partiach spotkanie dwóch zasłużonych stołecznych drużyn zakończyło się zwycięstwem UMKS MOS Wola.

UMKS MOS Wola Warszawa - MKS MDK Warszawa 3:0 (25:23, 25:17, 25:18)

Skład UMKS MOS: K. Maroszek, J. Przybyłowski, M. Srokosz, P. Krajewski, B. Bagiński, M. Jędrych, H. Krysiński, K. Bartczak, J. Cholewiński, K. Chodziński, W. Wojciechowski, J. Ziółkowski, M. Stankiewicz, S. Jachowski.

Specjalnie dla Informatora Stolicy mecz podsumował siatkarz wolskiej ekipy Kacper Chodziński. - Mecz uważam, że nie należał do bardzo ciężkich, ponieważ pomimo, że trener rotował składem i tak wygraliśmy 3:0. W tym meczu bardzo dobrze nam pracował system blok-obrona jak i gra z kontry z której zdobyliśmy większość naszych punktów.

Fot. MOS Wola

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda