mobile

Drogowe zmiany w Ursusie i Wesołej

Przez cały nadchodzący weekend kolejarze będą odtwarzali nawierzchnię ul. Cierlickiej. Prace rozpoczną się tam już w piątek, 28 września, wieczorem. Będą również zmiany na ul. Granicznej w Wesołej.

Informacja prasowa
Drogowe zmiany w Ursusie i Wesołej

Będzie nowa nawierzchnia na ul. Cierlickiej

Kolejarze odtworzą nawierzchnię jezdni ulicy Cierlickiej po pracach związanych z przebudową stacji PKP Ursus. Od piątku, 28 września, od godz. 23.45 do poniedziałku, 1 października, do godz. 4.00 droga ta będzie zamknięta dla ruchu , od ul. Wiosny Ludów do Traktorzystów. Od strony ulic Lalki i T. Kościuszki możliwy będzie wyłącznie dojazd do posesji. Objazdy zostaną poprowadzone ulicami T. Kościuszki lub M. Spisaka – K. Pużaka – W. Sławka do Dzieci Warszawy i dalej ulicami: Ryżowa – al. 4 czerwca 1989 r. do Traktorzystów lub dalej ulicami: Szamoty – Posag 7 Panien – K. Gierdziejewskiego.

Autobusy linii 177 podają objazdem ulicami: T. Kościuszki – Dzieci Warszawy – Poczty Gdańskiej – al. 4 Czerwca 1989 r. i dalej ulicami Warszawską, M. Keniga i Orląt Lwowskich do krańca Ursus-Niedźwiadek. Autobusy linii 187 i 517 będą kursowały al. 4 Czerwca 1989 r i Traktorzystów. Trasa linii nocnej N35 zostanie skrócona do pętli PKP Ursus, a autobusy N85 pojadą zmienioną trasą przez ul. Traktorzystów.

Uruchomiona zostanie linia zastępcza Z-7, na trasie: Ursus-Niedźwiadek – Orląt Lwowskich – M. Keniga – Warszawska – Władysława Jagiełły – Traktorzystów – al. 4 Czerwca 1989 r. – Poczty Gdańskiej – Dzieci Warszawy – Skoroszewska – zawrotka na rondzie przy skrzyżowaniu ulic Skoroszewskiej, Starodęby i gen. F. Sławoja-Składkowskiego – Skoroszewska – Skorosze.

Ruch wahadłowy na ul. Granicznej w Wesołej

Na ulicy Granicznej w pobliżu skrzyżowania z Borkowską trwa budowa  pętli autobusowej. Od piątku, 28 września, od godz. 22.00 ruch w obydwu kierunkach prowadzony będzie wahadłowo jezdnią w kierunku Wawra. Zamknięty zostanie również chodnik po południowej stronie ulicy. Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała do końca października.

Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu spowodowanych remontami i inwestycjami można znaleźć na stronie Biura Koordynacji Inwestycji i Remontów w Pasie Drogowym pod adresem: www.infoulice.um.warszawa.pl, www.facebook.com/infoulice. Tam też można zamówić bezpłatną usługę powiadamiania SMS oraz newsletter o utrudnieniach w ruchu w Warszawie. Natomiast szczegółowe informacje na temat zmian w komunikacji miejskiej znajdują się na stronie: www.ztm.waw.pl.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda