mobile
REKLAMA

Drugie zwycięstwo UMKS MOS Wola w 1/4 Mistrzostw Polski

Siatkarze UMKS MOS Wola Warszawa pewnie kroczą do awansu do czołowej szesnastki w kraju. W drugim meczu turnieju ćwierćfinałowego pokonali KS Lechię Tomaszów Mazowiecki 3:1 i mają już dwa zwycięstwa na koncie.

Marcin Kalicki
Drugie zwycięstwo UMKS MOS Wola w 1/4 Mistrzostw Polski

Kibice zgromadzeni w hali sportowej przy ul. Rogalińskiej 2 mieli okazję obejrzeć w piątek aż cztery spotkania. W najciekawszym z nich gospodarze, drużyna UMKS MOS Wola Warszawa pokonała KS Lechię Tomaszów Mazowiecki.

Mecz specjalnie dla Informatora Stolicy skomentowali siatkarze z Woli. - Nasza gra nie zachwycała na początku. Przegraliśmy pierwszego seta przez to, że zlekceważyliśmy przeciwnika. Szybko otrząsnęliśmy się i dokończyliśmy mecz wygrywając go ostatecznie 3:1 - powiedział Piotr Szlęzak. - Mecz z Lechią nie należał do najłatwiejszych. Od początku turnieju nie gramy swojej siatkówki i nie jest to nasza gra. Na szczęście wygrywamy drugi mecz bez straty punktów i z tego powinniśmy być zadowoleni. Jutro nowy dzień, nowy mecz, wszyscy skupiamy się już na kolejnym przeciwniku - dodał Karol Jakóbczak.

UMKS MOS Wola Warszawa - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:1 (20:25, 28:26, 25:22, 25:15)

Fot. MOS Wola

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda