mobile

Duże wzmocnienie BlueSoft Mazovii

Beniaminek siatkarskiej I ligi - BlueSoft Mazovia korzystając z przerwy świąteczno-noworocznej dokonał wzmocnienia składu. Nową przyjmującą drużyny grającej na co dzień na Ochocie została Brazylijka Graziele Ribeiro de Souza.

Marcin Kalicki
Duże wzmocnienie BlueSoft Mazovii

- Powodem transferu Graziele przede wszystkim była poważna kontuzja naszej liderki Karoliny Florczak. Niestety Karolina na pewno już nie zagra w tym sezonie. Druga sprawa to to, że Graziele daje przede wszystkim możliwość zmiany na przyjęciu. Ma 187cm wzrostu i solidny atak, a tego nam teraz trzeba - powiedział Jakub Ślusarski, manager stołecznego zespołu.

Podopieczne trenera Roberta Kupisza po siedemnastu rozegranych spotkaniach plasują się na dwunastym miejscu w ligowej tabeli. Cel na ten sezon? - Chcemy powalczyć o ósme miejsce premiowane play-offami. Miejmy nadzieję, że 2019 rok i nowa zawodniczka dużo wniosą do zespołu - mówi Jakub Ślusarski. Wynik ten warszawianki są w stanie osiągnąć. Do ósmego obecnie zespołu - KŚ AZS Politechnika Śląska Gliwice siatkarki BlueSoft Mazovii tracą jedynie pięć punktów. Brazylijska przyjmująca reprezentująca w ostatnim sezonie barwy szwedzkiego Lindesberg Volley ma być jednym z motorów napędowych, które mają pomóc zrealizować założony cel.

Czy będzie to jedyny zimowy transfer BlueSoft Mazovii okaże się w tym miesiącu. Okno transferowe na zapleczu Ligi Siatkówki Kobiet otwarte jest do końca stycznia.

Fot. Fredrik Stenfelt/www.lindenytt.com   

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda