mobile

Dwie nowe siłownie plenerowe na Ursynowie

Urząd Dzielnicy Ursynów informuje o oddaniu do użytku dwóch siłowni plenerowych. Nowe obiekty dla lubiących ruch na świeżym powietrzu to „Street Workout przy siłowni plenerowej w pobliżu ul. Kłobuckiej” oraz „Siłownia plenerowa -  Osiedle Kabaty”. Inwestycje zostały zrealizowane w ramach budżetu partycypacyjnego (obecnie obywatelskiego). Po niezbędnych odbiorach technicznych siłownie są już gotowe, aby służyć mieszkańcom dzielnicy.

Redakcja
Dwie nowe siłownie plenerowe na Ursynowie

„Siłownia plenerowa - Osiedle Kabaty”

Wykonana siłownia zlokalizowana jest w dwóch miejscach na terenie SMB „Osiedle Kabaty” przy budynku ul. Bronikowskiego 4/4A oraz przy budynku ul. Dembego 19. W pierwszej lokalizacji zamontowano 6 urządzeń do ćwiczeń: biegacz, wyciskanie siedząc, ławka, drążki wysokie, poręcze wysokie i niskie. W drugiej lokalizacji umieszczono 3 urządzenia: orbitrek, twister i wioślarz. W ramach inwestycji wykonano dwie tablice z regulaminem oraz informacją o realizacji w ramach budżetu partycypacyjnego. Zaprojektowano oraz wykonano także mapę z czterema trasami ruchowo-treningowymi o różnym stopniu zaawansowania i instrukcjami treningów. Koszt wykonanych prac wyniósł 36 168,15 zł.

„Street Workout przy siłowni plenerowej w pobliżu ul. Kłobuckiej”

Wykonany Street Workout zlokalizowany jest na terenie zieleni pomiędzy ul. Kłobucką a ul. Bokserską, sąsiaduje z istniejąca siłownią plenerową. W ramach tej inwestycji postawiono 6 urządzeń do ćwiczeń:  drążki wysokie, drabinkę pionową, poręcze wysokie i niskie, ławkę, koła gimnastyczne. Wykonano również bezpieczną nawierzchnię z gumowych mat. Na terenie umieszczono tablicę z regulaminem i informacją o realizacji w ramach budżetu partycypacyjnego. Koszt realizacji całości zadania wyniósł  39 289,21 zł.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda