mobile

Dzięki ciężkiej pracy i grze zespołowej możemy zrobić dosłownie wszystko

Siatkarki UMKS MOS Wola II Warszawa rozegrały kolejne spotkanie w Mazowieckiej II Lidze Kadetek. Tym razem w hali sportowej przy ul. Rogalińskiej 2 warszawianki zmierzyły się z drugim zespołem LTS Legionovii.

Marcin Kalicki
Dzięki ciężkiej pracy i grze zespołowej możemy zrobić dosłownie wszystko

Skoncentrowane i dobrze przygotowane do sezonu podopieczne trenera Jakuba Miecznikowskiego prowadziły praktycznie od początku do końca meczu. W trzech setach siatkarki z Woli, choć nie grały jeszcze w najsilniejszym składzie, straciły pięćdziesiąt pięć punktów. Dobrze zagrała cała drużyna co przyniosło oczekiwany efekt - zwycięstwo na własnym parkiecie. - Przeciwnik nie był bardzo wymagający, ale udało się go pokonać, dzięki ciężkiej pracy całego zespołu - powiedziała Aleksandra Bazga, siatkarka wolskiej ekipy.

UMKS MOS II Warszawa - LTS Legionovia II Legionowo 3:0 (25:18, 25:20, 25:17)

Wolska ekipa zagrała w składzie: Pola Turska, Zuzanna Osuch, Zuzanna Ciupak, Patrycja Kabala, Aleksandra Bazga, Alicja Rączka, Julia Młodecka, Aleksandra Dalach, Adrianna Malinowska, Natalia Niedzińska.

- Mecz z drugim zespołem Legionovii nie był dla nas wielkim wyzwaniem. Ważne było, aby dobrze zacząć co nam się zdecydowanie udało po kilku dobrych zagrywkach. Od początku utrzymywałyśmy sporą przewagę. Mimo dobrego wyniku mamy świadomość, że nie był to mecz na naszym najwyższym poziomie. Zdecydowanie za często zdarzały nam się błędy własne. Przed nami jeszcze wiele pracy - mówi Zuzanna Ciupak. - Moim zdaniem przeciwnik nie był zbytnio wymagający. Grało nam się naprawdę dobrze. Pomimo drobnych błędów i braku pełnego pierwszego składu był to z naszej strony dobrze zagrany mecz. Wychodziło nam praktycznie wszystko. Oczywiście pojawiły się błędy w przyjęciu albo w zagrywce, ale zapominałyśmy o nich i grałyśmy dalej. Nie jestem w stanie zdradzić dokładnych szczegółów, ale wiem jedno - każda z nas liczy na duży sukces w tym roku i wiem, że dzięki ciężkiej pracy i grze zespołowej możemy zrobić dosłownie wszystko. Jako kapitan tak świetnego zespołu mogę tylko powiedzieć, że jestem na ten moment z nas bardzo dumna - dodała Patrycja Kabala.

W kolejnym spotkaniu Mazowieckiej II Ligi kadetki UMKS MOS II Wola zagrają derbowe spotkanie 12 października w hali przy ul. Karmelickiej 13 z drugą drużyną UKS Atena.   

Fot. MOS Wola

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda