mobile

Dzielnicowy przed służbą zatrzymał nietrzeźwego kierowcę

Dzielnicowy z bemowskiego komisariatu, jadąc na służbę, w miejscowości Moszna, zatrzymał nietrzeźwego kierowcę. Kierujący prywatnym samochodem policjant zauważył jadącego z naprzeciwka fiata, który zahaczył kołem o pobocze i wpadł w poślizg na łuku drogi, w końcu uderzył w drzewo. Od razu sprawdził co się dzieje. Okazało się, że kierujący był pod wyraźnym wpływem alkoholu. Dzielnicowy udaremnił mu dalszą jazdę. Badanie wykazało, że miał ponad promil alkoholu w organizmie.

inf. prasowa
Dzielnicowy przed służbą zatrzymał nietrzeźwego kierowcę

Zdarzenie miało miejsce  w poniedziałek. Po godzinie 12 dzielnicowy  z bemowskiego komisariatu jadąc na służbę, w miejscowości Moszna zauważył jadącego z naprzeciwka fiata, który zahaczył kołem o pobocze i wpadł w poślizg na łuku drogi, w końcu uderzył w drzewo. Policjant od razu ruszył w jego kierunku. Okazało się, że kierujący był pod wyraźnym wpływem alkoholu, na szczęście mężczyźnie nic się nie stało.

Na miejsce przyjechał patrol straży miejskiej i Policji. Okazało się, że kierujący miał ponad promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna usłyszał zarzut za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów na trzy lata, świadczenie pieniężne w wysokości 5 tys. zł oraz utrata prawo jazdy.

 

 

 

Źródło: Komenda Stołeczna Policji

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda