mobile
REKLAMA

Dzień Otwarty i Nowinki Szkoleniowe w GKS ŚWIT WARSZAWA

Na obiekcie sportowym położonym przy ul. Oświatowej 12 miało miejsce interesujące wydarzenie dla fanów piłki nożnej. 

inf. pras / fot. Adrian Kosiorek
Dzień Otwarty i Nowinki Szkoleniowe w GKS ŚWIT WARSZAWA

Bemowski klub we współpracy z Coerver Coaching zorganizował pokazowy trening dla zawodników Świtu oraz nabór dla wszystkich chętnych rozpocząć treningi. Coerver Coaching to jeden z najbardziej  popularnych i cenionych systemów szkolenia dzieci gry w piłkę nożną, którego wychowankiem min. jest Gareth Bale.

Faktycznie trening sprawiał wiele radości wszystkim biorącym udział, zwłaszcza tym najmłodszym. Podczas gdy mali piłkarze cieszyli się urozmaiconymi zajęciami, rodzice mogli dowiedzieć się więcej na temat klubu oraz porozmawiać z dietetykiem i organizatorami wydarzenia, którzy chętnie odpowiadali na pytania.

To nie był jednak koniec atrakcji tego dnia. Na uczestników zajęć czekały również testy szybkości i panowania nad piłką przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii - TestYou. Jest to sprzęt na wyposażeniu klubu i stanowi element systemu szkolenia przez Świt Warszawa. Działa na zasadzie  fotokomórek mierzących czas wykonania zadania.

Trzeba zauważyć, że to był pierwsza taka  impreza organizowana przez klub, ale zarówno organizacja jak i frekwencja dopisały. Zainteresowanych odsyłamy do oficjalnej strony Świtu pod adresem switwarszawa.pl oraz mamy nadzieję, że to dopiero początek ciekawych, sportowych inicjatyw na terenie GKS.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko