mobile
REKLAMA

Ekocuda – Targi Kosmetyków Naturalnych

Minioną, trzecią edycję targów, odwiedziło blisko 11 000 osób! Czwarta edycja wydarzenia ponownie odbędzie się w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich w Warszawie. Na targach swoje produkty zaprezentują przede wszystkim polscy producenci kosmetyków naturalnych, organicznych i wegańskich.

Redakcja
Ekocuda – Targi Kosmetyków Naturalnych

Warszawska edycja targów odbędzie się w weekend 21-22 kwietnia. To wydarzenie to niepowtarzalna okazja do poznania nowych, wyjątkowych marek kosmetycznych, tworzących swoje produkty dzięki inspiracjom czerpanym z natury, z wykorzystaniem naturalnych składników. Wszystkie prezentowane kosmetyki powstają z pasją i myślą o zdrowym stylu życia oraz z poszanowaniem dla otaczającego świata.

Ideą targów jest stworzenie wyjątkowego cyklicznego wydarzenia prezentującego polskie i zagraniczne marki kosmetyków naturalnych, tworzonych z pasją i miłością do natury oraz promowanie zdrowego stylu życia. Odwiedzający targi mogą liczyć na szereg atrakcji, m.in. warsztaty makijażu naturalnymi kosmetykami, konkursy z nagrodami oraz wykłady tematyczne.

Ambasadorkami marki Ekocuda są optymistyczne oraz kreatywne młode kobiety:

Agnieszka Niedziałek - pasjonatka naturalnej pielęgnacji włosów oraz skóry. Jest administratorką jednej z największych grup na Facebooku zrzeszających fanów pielęgnacji włosów (ok. 87000 członków). Od lat prowadzi własny kanał na YouTube oraz bloga wwwlosy.pl , gdzie udziela wskazówek na temat pielęgnacji tysiącom oglądających ją ludziom w różnym wieku. Od pewnego czasu posiada również sklep z produktami do naturalnej pielęgnacji, cieszący się dużą popularnością.

Zespół PiggyPEG – dwie dziewczyny, Ania i Monika, tworzące projekt przybliżający czytanie składów kosmetyków oraz świadomą pielęgnację poprzez wnikliwe analizy i różnorodne posty na kontrowersyjne tematy. Dziewczyny starają się przekazać obiektywne informacje korzystając z rzetelnych badań naukowych, jednocześnie obalając popularne mity.

Katarzyna Konopa – pasjonatka zdrowego trybu życia i ekologii, wegetarianka od ponad 25 lat. Współpracuje z Magazynem VEGE dla którego co miesiąc tworzy autorski edytorial makijażowy, robi wywiady, organizuje sesje z gwiazdami oraz pisze na temat kosmetyków i ich składników. Pracuje z wieloma fotografami, współpracuje z blogami, magazynami, programami TV i prowadzi prelekcje, wykłady, warsztaty, działa na rzecz zwierząt oraz szerzenia wiedzy na temat kosmetyków, ich składów i przemysłu kosmetycznego. Od niedawna dzieli się swoją wiedzą i pasją także na swoim kanale YouTube: „PINK MINK Studio”.

Lista wystawców obecnych na warszawskiej edycji targów Ekocuda oraz więcej informacji odnośnie wydarzenia dostępne na oficjalnej stronie marki: http://ekocuda.com.

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda