mobile

Ekologia w ludowej odsłonie, czyli gratka dla najmłodszych miłośników teatru

Co wyniknie ze spotkania Orzeszka, radosnego duszka leśnego, ze złym Kłusownikiem? Czy odważny bohater obroni las i jego mieszkańców? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poznają uczestnicy najbliższego spotkania z teatrem w Wola Parku.

 

Informacja prasowa
Ekologia w ludowej odsłonie, czyli gratka dla najmłodszych miłośników teatru

 

W sobotę, 10 listopada, dzieci będą mogły obejrzeć lalkowe przedstawienie „Leszczynowe dary”, które łączy motywy baśni ludowej z elementami ekologii. Będzie to kolejne spotkanie teatralne przygotowane we współpracy z Wolskim Centrum Kultury.  Lalkowy spektakl wykorzystuje motywy z ludowych baśni, by przybliżyć najmłodszym widzom, jak ważna jest ekologia. To przedstawienie interaktywne- każdy będzie mógł spotkać się i porozmawiać z bohaterami baśni.

Tradycyjnie, po spektaklu teatralnym, dzieci będą mogły wziać udział w warsztatach plastycznych. Sobotnie spotkanie będzie także okazją do własnoręcznego przygotowania kotylionów z okazji obchodów setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Spotkania z teatrem odbywają się w co drugą sobotę w godzinach od 12:00 do 16:00 na pierwszym piętrze przy sklepie TK MAXX. Udział w nich  jest bezpłatny.

Źródło: Havas PR Warsaw

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda