Festiwal strzelecki na Okopowej

W piątkowy wieczór na boisku przy Zespole Szkół im. Michała Konarskiego rozegrana została kolejna kolejka I ligi wojewódzkiej A1 Junior Grupa 1, w której Warszawska Akademia Piłki Nożnej podejmowała MLKS Victorię Sulejówek.

Pierwsza połowa nieoczekiwanie była dość wyrównana. Obydwie drużyny urządziły sobie festiwal strzelecki. Po czterdziestu pięciu minutach na tablicy widniał wynik 5:4 dla gospodarzy.

Druga połowa to całkowita dominacja WAPN. Przez kolejne minuty podopieczni trenera Jana Pieciuka stwarzali sobie sytuacje za sytuacją, nie dając dojść do głosu gościom z Sulejówka. "Akademicy" strzelili kolejne pięć bramek, a mogli zdobyć jeszcze przynajmniej drugie tyle. Ostatecznie mecz skończył się wynikiem 10:4 (5:4).