mobile
REKLAMA

For Fun – dla zabawy i rozwoju

Problem z przedszkolami polega nie tylko na tym, że jest ich niewiele, a liczba rodzin chcących posłać do placówek swoje pociechy ciągle wzrasta. Kłopotliwe jest również znalezienie takiego miejsca, w którym personel nie tylko odpowiednio zaopiekuje się naszym maleństwem, ale również właściwie zadba o jego wielopłaszczyznowy rozwój. Wybierając Przedszkole For Fun, nie musimy się o to martwić.

Redakcja
TAGI
For Fun – dla zabawy i rozwoju

Podstawą do stworzenia przedszkola na najwyższym poziomie jest oczywiście wyspecjalizowana kadra, która zapewni dziecku kreatywną zabawę, ale również zadba o jego rozwój psychofizyczny. Nauczyciele w For Fun to również opiekunowie dziecięcy, neuropsychoterapeuci, terapeuci ręki i stopy, specjaliści integracji sensorycznej i terapii behawioralnej, którzy odbyli kursy pierwszej pomocy pediatrycznej. Dzięki nim dzieci mogą szybko się rozwijać, a ponadto są bezpieczne. Opieka nad każdym z maluchów jest w przedszkolu indywidualna, a co za tym idzie, każdy z maluchów będzie rozwijać się w swoim tempie i będzie miał poczucie bezpieczeństwa.

Przedszkole For Fun to placówka dwujęzyczna. Zajęcia dydaktyczne prowadzone są naprzemiennie przez angielskiego native speakera i polskojęzycznego pedagoga, co jest doskonałym edukacyjnym wstępem do swobodnego posługiwania się oboma językami przez dorastające dziecko. Przedszkole For Fun przywiązuje ogromną wagę również do rozwijania zdolności manualnych swoich podopiecznych. Nauczyciele prowadzą zajęcia z terapii ręki, które usprawniają ruchy palców i dłoni, a co za tym idzie poprawiają sprawność  manualną, uczą precyzji, koncentracji i cierpliwości. Zajęcia z integracji sensorycznej z kolei oswoją dziecko z różnorodnymi bodźcami, których dostarcza otaczający je świat.

Zapewnienie dobrej zabawy, aktywności fizycznej i zdrowego, pełnowartościowego posiłku to jednak nie wszystko. Ważne jest, aby przedszkolak został odpowiednio przygotowany do dalszych etapów edukacji. W tym celu nauczyciele wprowadzają liczne zajęcia, których celem jest usamodzielnianie malucha, motywowanie go do samodzielnego poznawania świata. Dziecko w For Fun bawi się, rozwija i uczy, a każdego popołudnia nauczyciele wraz z dziećmi powtarzają wiedzą nabytą w ciągu całego dnia.

Poza standardowym harmonogramem, placówka oferuje szeroki wachlarz zajęć dodatkowych. Dzieciaki uczęszczać mogą między innymi na naukę matematyki i logicznego myślenia, która odbywa się za pomocą gier i zabaw. Te maluchy z kolei, które mają twórczą żyłkę, mogą skorzystać z zajęć sensoplastycznyvh, artystycznych, czy warsztatów ceramicznych W ofercie placówki są również dodatkowe zajęcia gimnastyczne, które pomogą w dbaniu o kondycję przedszkolaków.

For Fun to nie tylko przedszkole. Przy placówce działa również Klub Malucha. Odbywają się w nim zajęcia, na których poprzez zabawę dziecko wejdzie w świat języka angielskiego, matematyki, geografii a także rozwinie swoje talenty plastyczne. W klubiku odbywają się również zajęcia dla całych rodzin, dla rodziców i dziadków organizowane z są specjalne warsztaty.

Wielu rodziców martwi się o to, czy ich dziecko po pójściu do przedszkola zaakceptuje nowe środowisko. W For Fun nie trzeba się o to niepokoić. Placówka organizuje specjalne warsztaty, podczas których dziecko będzie mogło się bez problemu zaprzyjaźnić z nowym miejscem. For Fun oferuje również dodatkowe zajęcia z integracji sensorycznej oraz konsultacje z logopedą.

Przedszkole jest idealnym rozwiązaniem nie tylko dla mieszkańców Mokotowa, Ochoty i Ursynowa, ale przede wszystkim dla rzeszy osób pracujących przy Domaniewskiej i w jej okolicach. Takie skomunikowanie placówki z dużymi ośrodkami miejsc pracy, zapewni rodzicom oddającym swoje pociechy do For Fun ogromną oszczędność czasu. Wartyo podkreślić, że przedszkole działa również w soboty, a w wakacje funkcjonuje od 7.30 do 18.30.

ul. Domaniewska 37a, Warszawa
[+48] 519 47 55 44, [+48] 508 86 99 39
info@for-fun.eu
Godziny otwarcia od dnia pełnego uruchomienia:
poniedziałek-piątek 7:30-18:30

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda