mobile
REKLAMA

Gala rozdania stypendiów dla młodych sportowców już dziś!

15 maja 2017 roku o godz. 17.00  w Sali numer 30 w Urzędu Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy przy ulicy Żeromskiego 29 (wejście od ulicy Jarzębskiego) zostanie zorganizowana coroczna gala rozdania stypendiów, najzdolniejszym młodym sportowcom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w rywalizacji na arenie krajowej i międzynarodowej w 2016 roku.

Urząd Dzielnicy Bielany
TAGI
Gala rozdania stypendiów dla młodych sportowców już dziś!

W tegorocznej, trzeciej edycji programu, nagrody otrzyma 36 młodych zawodniczek i zawodników, trenujących na co dzień w AZS-AWF Warszawa, UKS G-8 Bielany oraz UKS Kusy Warszawa. Wyróżniono pływaków, taekwondzistów, pięcioboistów, triathlonistów, szermierzy, biathlonistów oraz biegaczy.

Warto zaznaczyć, że każdego roku wzrasta kwota środków jakie przeznaczane są na stypendia dla najmłodszych sportowców. Rosnące kwoty przeznaczane na stypendia  pozwalają na rozwój programu, finansowanego przez sponsorów, jak również ze środków pochodzących z wpisowego, na coroczny Bieg Chomiczówki i Bieg o Puchar Bielan, rozgrywane w każdą trzecią niedzielę stycznia.

W przygotowywanej gali rozdania stypendiów wezmą udział laureaci programu, ich rodzice, trenerzy, sportowcy oraz pomysłodawcy projektu z Urzędu Dzielnicy Bielany oraz Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej „Chomiczówka”. – Serdecznie zapraszam wszystkich zawodników, rodziców, trenerów, przedstawicieli mediów, jak również fanów bielańskiego sportu. Cieszę się, że program stale się rozwija, wspieramy coraz większą grupę sportowców, jak również przeznaczamy rosnące kwoty na stypendia dla zawodników. 15 maja będzie ukoronowaniem wysiłku, jak wspaniała bielańska młodzież włożyła w swoje treningi, starty, a także reprezentowanie Bielan na arenie krajowej i międzynarodowej, co doceniamy  i za co dziękujemy w taki właśnie sposób – nie kryje zadowolenia z rozwoju programu zastępca burmistrza Dzielnicy Bielany, Grzegorz Pietruczuk.

 

Początek Gali zaplanowano 15 maja 2017 roku o godzinie 17:00.

 

Poniżej alfabetyczna lista stypendystów w trzeciej edycji programu:

 

Cezary Butkiewicz
    

UKS G-8 Bielany
    

Pływanie

Klaudia Dublaszewska
    

UKS G-8 Bielany
    

Taekwondo olimpijskie

Dominik Gotowski
    

 UKS G-8 Bielany
    

Pływanie

Weronika Gotowska
    

UKS G-8 Bielany
    

Pływanie

Olga Grabowska
    

UKS KUSY  Warszawa
    

Lekka atletyka

Dominika Janiszewska
    

AZS-AWF Warszawa
    

Pływanie

Sergiusz Jakubowski
    

UKS G-8 Bielany
    

Pięciobój  nowoczesny

Jan Karolczak
    

UKS G-8 Bielany
    

Pływanie

Filip Kliś
    

 UKS G-8 Bielany
    

Biathlon

Julia Klonowska
    

UKS G-8 Bielany
    

Pływanie

Anastazja Kłoczyńska
    

UKS G-8 Bielany
    

Taekwondo olimpijskie

Klara Kłoczyńska
    

UKS G-8 Bielany
    

Taekwondo olimpijskie

Justyna Kowalkowska
    

UKS G-8 Bielany
    

Taekwondo olimpijskie

Cezary Kosobudzki
    

 UKS G-8 Bielany
    

Pływanie

Karolina Krzykwo
    

AZS-AWF Warszawa
    

Taekwondo olimpijskie

Paula Markowicz
    

UKS G-8 Bielany
    

Pięciobój nowoczesny

Milena Mazurek
    

AZS-AWF Warszawa
    

Taekwondo olimpijskie

Karol Młynarczyk
    

UKS G-8 Bielany
    

Pływanie

Filip Orlicz
    

UKS G-8 Bielany
    

Pływanie

Bartosz Piszczorowicz
    

UKS G-8 Bielany
    

Pływanie

Emilia Rowińska
    

AZS-AWF Warszawa
    

Szermierka

Julia Sereda
    

AZS-AWF Warszawa
    

Taekwondo olimpijskie

Rafał Słowik
    

UKS G-8 Bielany
    

Pływanie

Jakub Sobiecki
    

UKS G-8 Bielany
    

Pływanie

Jan Sobiecki
    

AZS-AWF Warszawa
    

Taekwondo olimpijskie

Szymon Sowiński
    

UKS G-8 Bielany
    

Taekwondo olimpijskie

Magdalena Sudak
    

UKS G-8 Bielany
    

Triathlon

Paweł Uryniuk
    

UKS G-8 Bielany
    

Pływanie

Oliwia Uścimiuk
    

UKS G-8 Bielany
    

Taekwondo olimpijskie

Sebastian Uścimiuk
    

UKS G-8 Bielany
    

Taekwondo olimpijskie

Weronika Uścimiuk
    

AZS-AWF Warszawa
    

Taekwondo olimpijskie

Filip Wardawa
    

UKS G-8 Bielany
    

Pływanie

Nikola Wrzecon
    

AZS-AWF Warszawa
    

Taekwondo olimpijskie

Marek Zawadzki
    

 UKS G-8 Bielany
    

Pływanie

Eliza Zbrzezna
    

UKS G-8 Bielany
    

Taekwondo olimpijskie

Franciszek Ziembowicz
    

  UKS G-8 Bielany
    

Pływanie

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko