mobile
REKLAMA

Galeria Wileńska przeniesie dzieci na deski teatru

W sobotę, 15. lipca w godz. 12.00-18.00, w ramach comiesięcznego cyklu warsztatów dla dzieci w Galerii Wileńskiej, odbędzie się kolejne wyjątkowe spotkanie, które tym razem przeniesie najmłodszych na deski teatru. Atrakcje podczas wydarzenia zapewni Kluboteatr Meandry.

inf. pras.
TAGI
Galeria Wileńska przeniesie dzieci na deski teatru

Na Małych Praskich Artystów czekać będą wyjątkowe atrakcje nawiązujące do świata teatru. Mali uczestnicy eventu dowiedzą się, czym jest teatr i poznają elementy przedstawień. Zostaną przygotowane również warsztaty z charakteryzacji teatralnej, projektowania scenografii i kukiełek, malowania postaci z baśni oraz animacje taneczno-ruchowe. Podczas wydarzenia odbędą się także występy Trupy Teatralnej Meandry, w ramach których zostaną zrealizowane m.in. inscenizacje znanych wierszyków o zwierzętach oraz baśni o Czerwonym Kapturku, w której będą mogły wziąć udział również mali goście. Dodatkową atrakcją będą muzyczne konkursy z nagrodami, polegające na rozpoznawaniu filmowych oraz bajkowych piosenek. 
To kolejne wydarzenie z cyklu warsztatów dla dzieci, do współpracy w których zaproszone zostały przez Galerię Wileńską instytucje związane z Pragą, m.in. Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 73 zlokalizowana przy ul. Białostockiej, Stowarzyszenie Serduszko dla Dzieci, Pszczelarium, Warszawski Cyrk Magii i Ściemy oraz Kluboteatr Meandry.
 

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko