mobile

Golden Eye – zobaczysz więcej i lepiej

Czy należysz do osób, które mają kilka par okularów: do chodzenia, czytania i korzystania z komputera? Myślisz o kupieniu okularów progresywnych? Ten artykuł jest dla Ciebie.

Redakcja
TAGI
Golden Eye – zobaczysz więcej i lepiej

Okulary progresywne to niesamowicie wygodne rozwiązanie. Po pierwsze, widzisz na każdą odległość w jednej parze. Po drugie, nie musisz już się martwić, że nie wziąłeś ze sobą odpowiednich szkieł i nie możesz pracować czy przeczytać ceny na opakowaniu. 

Słyszałeś od znajomego, że do okularów progresywnych niełatwo się przyzwyczaić i teraz masz wątpliwości? Oto prawdziwe powody, które mogą utrudniać korzystanie z tych szkieł:

ŹLE DOBRANA KOREKCJA OKULAROWA – to najpoważniejszy błąd podczas kupowania okularów progresywnych, który może przyczynić się do zaburzenia widzenia obszarów pośrednich i czytania. W salonie Optyczym Golden Eye w Warszawie możesz skorzystać z precyzyjnego badania wzroku, które przeprowadzają dyplomowani optometryści: Diana Błażejczyk-Suchenek i Aleksandra Leśniewska. Na badanie można przyjść każdego dnia w godzinach otwarcia salonu.
ZŁY MONTAŻ SOCZEWEK PROGRESYWNYCH DO OPRAWEK – prawidłowe założenie soczewek okularowych progresywnych wymaga zastosowania zaawansowanej technologii. Tutaj ważną rolę odgrywa nie tylko zmierzenie rozstawu źrenic. W Salonie Optycznym Golden Eye pomiary wykonane są przy pomocy specjalistycznego  sprzętu „VisuReal portable“, który pomaga wyeliminować najmniejsze błędy przy produkcji i montażu soczewek okularowych.
BRAK DETERMINACJI PACJENTA – okres adaptacji może trwać nawet do 4 tygodni. W tym czasie mogą wystąpić bóle i zawroty głowy, obraz może być na początku niestabilny. Związane jest to z różnymi mocami okularowymi, do których mózg  musi się przyzwyczaić. Pacjent powinien także nauczyć się patrzeć przez nowe szkła. Należy pamiętać, by od samego początku jak najczęściej chodzić w okularach progresywnych. Błędem jest zakładanie poprzednich, np. do czytania. 

Zapraszamy do Salonu Optycznego Golden Eye w Warszawie przy ul. Św. Bonifacego 68 na profesjonalny dobór korekcji okularowej i okularów progresywnych (tel. 22 253 00 90). NAJLEPSZY SPECJALISTA W DOBORZE OKULARÓW PROGRESYWNYCH – ADAPTACJA GWARANTOWANA LUB WYMIANA NA NOWE OKULARY!

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda