mobile

Gramy #6. Planszówki dla każdego

Lato tego roku zapowiada się szczególnie obiecująco dla pasjonatów gier planszowych. Już 3 lipca w salonie Empik Arkadia odbędzie się szóste spotkanie z cyklu „Gramy”. Fani planszówek będą mogli przetestować nowości i poznać klasyki. Rywalizacja pobudzi rozleniwione upałami szare komórki i pozwoli na chwilę relaksu wśród graczy podzielających te same zainteresowania.

 

Informacja prasowa/ fot. pixabay
TAGI
Gramy #6. Planszówki dla każdego

Zdawać by się mogło, że w czasach zdominowanych przez multimedia, prym wśród odbiorców w każdym wieku wiodą gry komputerowe. Jednak planszówki cieszą się nieustającym zainteresowaniem. Mają rzeszę fanów, którzy doceniają nie tylko ich różnorodny świat, pełen łamigłówek i logicznych zagadek, ale też szansę na świetną zabawę w doborowym towarzystwie i bezpośrednią interakcję z innymi pasjonatami, której nie gwarantują gry komputerowe.

 

Wystarczy szybki rzut oka na sklepowe półki z planszówkami, by przekonać się, że ich bogactwo tematyczne jest olbrzymie. Każda dziedzina życia, wiedzy, sztuki i rozrywki została zaadaptowana na grę. Dzięki swojej wielowymiarowości planszówki mają nie tylko walor rozrywkowy, ale także edukacyjny. Uczą dyscypliny, przestrzegania zasad, a nawet empatii. Pomagają też kształtować umiejętności analizowania i logicznego myślenia.

 

Gramy #6. Planszówki dla każdego z Fanami Gier

3 lipca, godz. 18:00

Empik Arkadia

Warszawa, Al. Jana Pawła II 82

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda