mobile

Groził byłej partnerce, trafił do aresztu na trzy miesiące

Trzy miesiące aresztu zastosował sąd wobec 23-letniego mężczyzny. Jest on podejrzany o kierowanie gróźb karalnych wobec byłej partnerki oraz jej matki, oraz o uszkodzenie mienia. Z ustaleń wynika, że agresywny mężczyzna groził kobietom, że je zabije. Został on zatrzymany przez wolskich policjantów. Okazało się, że mężczyzna już wcześniej miał konflikt z prawem i był notowany za różne przestępstwa. Podejrzany usłyszał pięć zarzutów karnych. Może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

inf. prasowa
Groził byłej partnerce, trafił do aresztu na trzy miesiące

Policjanci z Woli otrzymali zgłoszenie o tym, że były partner groził kobiecie pozbawieniem życia. Policjanci ustalili okoliczności zdarzenia.

Okazało sie, że agresywny mężczyzna przyszedł do mieszkania  kobiety i wtedy odgrażał się. Groził również jej matce. Zaraz po tym opuścił lokal. Mundurowi ustalili, gdzie przebywa 23-latek i zatrzymali agresora. Okazało się, że mężczyzna miał już konflikt z prawem i był notowany za różne przestępstwa. W trakcie czynności policjanci ustalili, że mężczyzna mniszył dwa telefony byłej partnerce oraz porysował powłokę lakierniczą pojazdu powodując straty w wysokości ponad 3 tysięcy złotych.

Po wykonaniu czynności procesowych podejrzany usłyszał zarzuty dotyczące kierowania gróźb karalnych oraz uszkodzenia mienia. Decyzją sądu został on tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

 

 

 

Źródło: Komenda Stołeczna Policji

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda