mobile
REKLAMA

GYM Generation – stawiaj na zdrowie!

Jest  wiele zajęć, które możemy wybrać dla naszych dzieci w dzisiejszych czasach. Chcemy, aby były dobrze wyedukowane, doświadczały wielu rodzajów aktywności, spełniały się w różnych dziedzinach. 
Poniżej przedstawiamy powody, dla których wierzymy, że zajęcia gimnastyczne w GYM Generation są jednymi z najlepszych aktywności jakie możesz wybrać dla swojego dziecka: 

redakcja
TAGI
GYM Generation – stawiaj na zdrowie!

 

Pewność siebie
Pomagamy dzieciom w zdobywaniu pewności swojego ciała. Chodzi o to, aby potrafiły same wykonywać ćwiczenia, angażować się w nie, przezwyciężać lęki w bardzo przyjaznym środowisku. 


Socjalizacja
Dla wielu dzieci wyzwaniem jest, aby poradzić sobie z nowym środowiskiem społecznym podczas zajęć gimnastycznych. W GYM Generation bardzo to szanujemy i próbujemy sprawić, aby ta społeczna adaptacja przebiegała możliwie najłagodniej.


Wykonywanie poleceń
Nasze zajęcia gimnastyczne uczą dzieci podążania za złożonymi poleceniami. Nawet bardzo aktywne dzieci z pewnymi trudnościami w zachowaniu zazwyczaj uczą się podążania za instrukcjami naszych instruktorów. Po części dlatego, że nasi instruktorzy są wytrenowanymi sportowo bardzo zdyscyplinowanymi osobami, a jednocześnie bardzo przyjaznymi i cierpliwymi, po części dlatego, że nie ma nic zabawnego w niestosowaniu się do poleceń i omijaniu przez to ćwiczenia. 


Skupienie i pamięć 
Przechodzenie po torze przeszkód i zapamiętywanie co robić na każdej stacji to o wiele więcej niż tylko trening gimnastyczny.
Trzymanie się zasad bezpieczeństwa. 
Przestrzeganie zasad jak być bezpiecznym na sali gimnastycznej uczy dzieci przestrzegania zasad w domu, w szkole i na podwórku. 

Koordynacja i równowaga
Wszyscy chcemy, aby nasze dzieci znalazły równowagę we wszystkich aspektach życia. Umysłowa i społeczna równowaga łatwo ukierunkowuje dzieci na tą fizyczną.


Radzenie sobie z zazdrością
Jest to nieuchronne, że jedno dziecko posiądzie pewną umiejętność szybciej, a drugiemu się to nie spodoba. Zajęcia gimnastyczne dają im możliwość radzenia sobie z tymi okropnymi uczuciami i wyrażania ich odpowiednio.
Odwaga. Gimnastyka to nie tylko nauka równowagi, ale również pokonywanie lęku wykonywania ćwiczeń na wysokości. 


Radość i miłość do sportu na całe życie
W GYM Generation wierzymy, że jeśli uda nam się sprawić, aby gimnastyka była przyjemnością dla naszych dzieci – dobrze wykonujemy naszą pracę. Chcemy, aby dzieci nie musiały zmuszać się do ćwiczeń, gdy będą dorosłe, ale traktowały to jako przyjemność.

Gimnastyka to idealny trening obwodowy
Jeśli Twoje dziecko jest już zaangażowane w jakiś rodzaj sportu, gimnastyka to idealny sposób by wzmocnić jego kondycję poprzez budowanie atletyczności.


Gimnastyka to idealny sposób na zapobieganie kontuzjom
 Dwa najczęstsze powody, które doprowadzają do kontuzji podczas sportu to zerwanie i naciągnięcie mięśni oraz upadek. Gimnastyka jest użyteczna w pomaganiu dzieciom uniknąć zerwań i naciągnięć, ponieważ uczy dzieci prawidłowej rozgrzewki i pomaga zwiększać ich elastyczność.


Gimnastyka to idealny sport budujący charakter

Trenerzy chcą, by sportowcy mieli silną etykę pracy i byli wytrwali. Gimnastyk uczy dzieci, że ciężka praca jest konieczna, aby było widać efekty. 

Na koniec, nasza gimnastyka zapewnia idealny fizyczny rozwój dziecka.
Siła, elastyczność, koordynacja ruchowa, szybkość, równowaga, wytrzymałość. To właśnie regularność ćwiczeń odgrywa zasadniczą rolę w osiąganiu szybkich rezultatów. W GYM Generation mamy również maksimum 5 dzieci na jednego instruktora by zapewnić bezpieczeństwo i szybkie rezultaty.

Zapraszamy na pierwsze BEZPŁATNE ZAJĘCIA w jednym z naszych klubów:

- Centrum Olimpijskie – Żoliborz
- Warszawianka – Mokotów
- Miasteczko Wilanów
- American School of Warsaw – Konstancin-Jeziorna

Zapisy na stronie: www.gymgeneration.pl

Zacznij zdrowo – Żyj zdrowo!

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda