mobile
REKLAMA

Historia spotkała się z teraźniejszością - Legia Warszawa prezentuje trzecią koszulkę meczową

Legia Warszawa przedstawiła trzecią koszulkę meczową na sezon 2017/18, wzorowaną na modelu z 1930 roku, jednym z najbardziej oryginalnych fasonów w historii klubu. Piłkarze pierwszy raz zagrali w nim w meczu otwarcia Stadionu Wojska Polskiego imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego 9 sierpnia 1930 r. i z dumą nosili aż do ostatniego sezonu międzywojennego.

inf. pras.
TAGI
Historia spotkała się z teraźniejszością - Legia Warszawa prezentuje trzecią koszulkę meczową

Wyjątkowa edycja kolekcjonerska, na którą składają się koszulka z trzeciego kompletu i pudełko wykonane w mistrzowskim stylu, to doskonały dodatek dla każdego kibica. W zestawie, oprócz wyjątkowego trykotu, znajduje się certyfikat autentyczności podpisany przez prezesa Dariusza Mioduskiego oraz replika plakatu zapraszającego na mecz otwarcia z CD Europa Barcelona. Każdy element został wykonany z najwyższą precyzją, czego zwieńczenie stanowi specjalny hologram pieczętujący pudełko. W limitowanej serii trzeciej koszulki meczowej będzie dostępnych tylko 1000 zestawów (do kupienia w FanStore Legia i sklep.legia.com).

Koszulki, w których legioniści zagrali 19 listopada 2017 z Górnikiem Zabrze, to połączenie zaawansowanych technologii i wspaniałej historii. Unikatowa, trzecia koszulka meczowa na sezon 2017/18 jest ultralekka dzięki zastosowaniu technologii „Adizero”. Specjalny system wentylacji i odprowadzania wilgoci ze skóry oraz dopasowany krój sprawiają, że koszulka jest wyjątkowo komfortowa. Nowoczesny krój zapewnia wygodę, a zielono-czarne poprzeczne pasy to ukłon w stronę tradycji klubu z Łazienkowskiej. Oryginalne pasiaste koszulki służyły legionistom przez prawie osiem sezonów, aż do spotkania z Orkanem Warszawa, który był jednocześnie ostatnim meczem przed wojną.

W kanałach social media Legii Warszawa i na stronie 1930.legia.com wkrótce pojawią się dodatkowe informacje oraz nowe materiały na temat trzeciej koszulki meczowej w sezonie 2017/18.

źródło: Bióro prasowe Legia Warszawa

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko