mobile

HOT Volleys Vien zwycięzcą Międzynarodowego Turnieju Wola Cup 2018

Szesnaście drużyn rywalizowało w czterdziestu ośmiu meczach o jak najwyższą lokatę na prestiżowym XXXII Międzynarodowym Turnieju Wola Cup 2018 w kategorii młodzik 2004 i młodsi. W tym roku puchar dla najlepszej drużyny powędrował w ręce austriackiej drużyny HOT Volleys Vien.

Marcin Kalicki
HOT Volleys Vien zwycięzcą Międzynarodowego Turnieju Wola Cup 2018

W wielkim finale zespół z Wiednia pokonał UKS Plas Warszawa 2:0. Trzecie miejsce w zawodach zajęła inna stołeczna ekipa KS Metro. Pierwsza drużyna UMKS MOS Wola uplasowała się na siódmym miejscu zaś podopieczni trenera Konrada Nossalskiego zajęli miejsce szesnaste.  

Wyniki trzeciego dnia turnieju:

UMKS MOS Wola II Warszawa - DMKS Plas Kielce 0:2 (18:25, 12:25)

UKS Olimp Ostrołęka - KS Energetyk Poznań 0:2 (21:25, 12:25)

Krótka Piłka Łódź - UKS SET Starogard Gdański 0:2 (9:25, 21:25)

AKS Resovia Rzeszów - BKS Chemik Bydgoszcz 0:2 (18:25, 22:25)

UKS Sparta AGH Kraków - RCS Czarni Radom 2:1 (14:25, 25:19, 16:14)

UMKS MOS Wola I Warszawa - Trefl Gdańsk 1:2 (22:25, 25:23, 9:15)

HOT Volleys Vien - KS Metro Warszawa 2:1 (22:25, 25:14, 15:13)

ANBUD MKS Będzin - UKS Plas Warszawa 1:2 (17:25, 25:21, 9:15)

UMKS MOS Wola II Warszawa - UKS Olimp Ostrołęka 0:2 (22:25, 18:25)

DMKS Plas Kielce - KS Energetyk Poznań 2:1 (22:25, 25:17, 15:12)

Krótka Piłka Łódź - AKS Resovia Rzeszów 2:0 (25:21, 25:15)

UKS SET Starogard Gdański - BKS Chemik Bydgoszcz 0:2 (23:25, 20:25)

RCS Czarni Radom - UMKS MOS Wola I Warszawa 1:2 (23:25, 25:21, 5:15)

UKS Sparta AGH Kraków - Trefl Gdańsk 2:1 (25:20, 20:25, 15:8)

KS Metro Warszawa - ANBUD MKS Będzin 2:0 (25:16, 25:19)

HOT Volleys Vien - UKS Plas Warszawa 2:0 (25:16, 25:19)

Klasyfikacja końcowa XXXII Międzynarodowego Turnieju Wola Cup 2018 w kategorii młodzik:

1. HOT Volleys Vien

2. UKS Plas Warszawa

3. KS Metro Warszawa

4. ANBUD MKS Będzin

5. UKS Sparta AGH Kraków

6. Trefl Gdańsk

7. UMKS MOS Wola I Warszawa

8. RCS Czarni Radom

9. BKS Chemik Bydgoszcz

10. UKS Set Starogard Gdański

11. Krótka Piłka Łódź

12. AKS Resovia Rzeszów

13. DMKS Plas Kielce

14. KS Energetyk Poznań

15. UKS Olimp Ostrołęka

16. UMKS MOS Wola II Warszawa

A już za tydzień druga część zmagań w ramach zawodów Wola Cup 2018 podczas których rywalizowali będą zawodnicy w kategorii minisiatkówki.

Fot. MOS Wola Warszawa

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko