mobile
REKLAMA

Hrabina Chce Jeść

Wyobraźcie sobie pyszną, kruchutką bezę, z dodatkami idealnie komponującymi się z kremem. W Cukierni Hrabina Chce Jeść na wilanowskich Zawadach dostaniecie ją w najróżniejszych odsłonach!

Redakcja
TAGI
Hrabina Chce Jeść

Pracownia Cukiernicza  Hrabina Chce Jeść już od 5 lat produkuje wyroby cukiernicze o niepowtarzalnym smaku. Dotychczas jej Klientami były kawiarnie i restauracje, ale od niedawna słodkości Hrabiny są dostępne dla indywidualnych Klientów, bowiem przy ulicy Sytej 110 na wilanowskich Zawadach Hrabina otworzyła właśnie firmową Cukiernię. 
Oprócz sławnych już w całej Warszawie tortów bezowych Hrabiny możecie kupić w niej także pyszne serniki, szarlotki, brownies, tarty, kremówki, babeczki, świąteczne domowe ciasta oraz wszelkiego rodzaju torty okolicznościowe. Zaopatrzycie się tam również w najlepszej jakości pieczywo, które jest wytwarzane z najlepszych zbóż bez użycia jakichkolwiek spulchniaczy i konserwantów. Możecie również zamówić bezglutenowe chleby oraz ciasta, które Hrabina wytworzy specjalnie dla Was. Gdy będziecie mieli ochotę na wytrawną tartę, pyszne paszteciki do barszczu, quiche - żaden problem. Zamawiacie i następnego dnia odbieracie wypieki najlepszej jakości i co najważniejsze wykonane ze zdrowych ekologicznych surowców.
Jeśli zaś najdzie Was ochota na prawdziwe lody, to z pewnością skosztujecie ich w Cukierni Hrabina Chce Jeść. Rzemieślnicze lody Hrabiny to lody wysokiej jakości wytwarzane według tradycyjnych rodzinnych receptur. 
Słodkości od Hrabiny idealnie smakują i sprawdzają się również na imprezach firmowych, dlatego tak chętnie zamawiane są przez Klientów instytucjonalnych. 
Hrabina, jak na kobietę przystało, swój nastrój zmienia  w zależności od pory roku. Obecnie pieczołowicie przygotowuje się do Świąt Wielkiejnocy. Choć lista zamówień jest długa, Hrabina zachęca do składania kolejnych i zaprasza do spróbowania jej pysznych mazurków, serników, keksów i bab wielkanocnych.

ul. Syta 110                                        ul. Cieplarniana 25f
Warszawa                                             Warszawa Wesoła   

Tel. 881 418 110 lub 505 590 799 

http://www.hrabinachcejesc.pl/ 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko