mobile

Hulakula hucznie będzie obchodzić swoje urodziny

W listopadzie miną dwa lata odkąd Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta zapewnia najlepszą zabawę w mieście, organizując wyjątkowe imprezy w nowej lokalizacji – na warszawskiej Pradze Północ przy ul. Jagiellońskiej 82B. Z tej okazji już 10 listopada odbędzie się wydarzenie, którego nie można przegapić – drugie urodziny Hulakula.

Informacja prasowa
Hulakula hucznie będzie obchodzić swoje urodziny

Jedno z największych warszawskich centrów rozrywki zapowiada huczne obchody swojego święta.

Tego wieczoru w Hulakula zapanują piękne tancerki, akrobatki wykonujące zapierające dech w piersiach show, rozgrzewająca pirotechnika i najlepsza oprawa muzyczna w wykonaniu rezydentów Hulakula oraz królowej polskiego popu – Dody, która wraz z zespołem Virgin zagra dla gości Hulakula urodzinowy koncert.

Nie zabraknie także już stałego elementu, którym Hulakula uświetnia swoje urodziny – po raz trzeci odbędzie się Charytatywny Bowlingowy Turniej Gwiazd. Znani i lubiani walczyć będą o tytuł mistrza bowlingu, zaś każdy punkt zdobyty przez najlepszego zawodnika turnieju zostanie przeliczony na 100 zł dla podopiecznych Fundacji Spełnionych Marzeń.

Na torach do kręgli będzie można kibicować m.in.: Mai Hyży, Mai Jeżowskiej, Markowi Kościkiewiczowi, Lanberry, Iwonie Węgrowskiej, Rafałowi Mroczkowi, Pawłowi Stasiakowi, Przemkowi Cypryańskiemu, Michałowi Szycowi, Patrykowi Czerniejewskiemu, Paulinie Chylewskiej, Karolinie Pilarczyk, Maciejowi Florkowi, Julii Wróblewskiej, Robertowi Burneice, Oli Kot, Jarkowi Jakimowiczowi i wielu innym.

To już trzecia edycja turnieju i po raz trzeci, dzięki zaangażowaniu gwiazd, Hulakula może sprawić radość podopiecznym fundacji, którzy borykają się z chorobami onkologicznymi. W roku ubiegłym najlepszą drużyną okazała się Reprezentacja Artystów Polskich w składzie: Rafał Mroczek, Maciej Florek i Patryk Czerniejewski oraz Przemek Cypryański, który został także najlepszym zawodnikiem turnieju, a jego punkty przełożyły się na 16 200 zł dla podopiecznych Fundacji Spełnionych Marzeń, które przekazali właściciele Hulakula. Jaką kwotę gwiazdy wywalczą w tym roku? Wszystko okaże się już 10 listopada!

Wieczór poprowadzi prezenter Radia Eska – Michał „MICHU” Sobkowski.

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

miejsce: Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, ul. Jagiellońska 82B, Warszawa;

data: 10 listopada (sobota);

start imprezy: godz. 20:00;

gwiazda wieczoru: Doda i Virgin;

bilety: 30 zł; do kupienia w każdej bileterii Empiku, na stronie ebilet.pl oraz kupbilecik.pl. Pierwsi goście w godz. 20:00–22:00 otrzymają powitalną lampkę szampana!

Organizator wydarzenia: Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, ul. Jagiellońska 82B, Warszawa.

Patroni wydarzenia: Radio Eska, „Nasze Miasto”, „Super Express”, „Informator Stolicy” oraz serwisy party.pl, koncertomania.pl, republikakobiet.pl.

Partnerzy wydarzenia: Urząd Dzielnicy Praga-Północ, Fundacja Spełnionych Marzeń, Sante Uzdrowisko Miejskie, Audi Centrum Warszawa Okęcie, Volkswagen Warszawa Okęcie.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/2137796889827412/.

 

Więcej o Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta na stronie www.hulakula.com.pl.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda