mobile
REKLAMA

Hutnik całych Bielanach

Rusza cykl turniejów piłkarskich „Hutnik całych Bielanach”. Od kwietnia do października na boisku piłkarskim „Dumy Bielan” odbędzie się pięć takich wydarzeń.

Przemysław Popek
TAGI
Hutnik całych Bielanach

Hutnik Warszawa we wrześniu ubiegłego roku uruchomił projekt skierowany do dzieci i młodzieży – Akademia Hutnik Varsovia, której zadaniem jest szkolenie przyszłych piłkarskich pokoleń. Zajęcia prowadzone są w czterech centrach treningowych. Treningi prowadzone są zgodnie z metodologią szkoleniową klubu Varsovia, która posiada swój wewnętrzny system szkolenia o nazwie „Varsovia Football System”.
Kolejnym projektem dla młodych adeptów futbolu są turnieje. Pierwszy z nich odbędzie się 29 kwietnia w godzinach 9:30-12:00. Wezmą w nim udział zaproszone bielańskie młodzieżowe drużyny piłkarskie. Zapowiada się ciekawa rywalizacja. Na wszystkich, którzy pojawią się tego dnia na obiekcie czeka moc atrakcji, zarówno dla uczestników turnieju, jak i ich rodziców oraz opiekunów. Turniej odbędzie się na stadionie przy ulicy Marymonckiej 42 (boisko B).
Organizacja zawodów jest współfinansowana ze środków m.st. Warszawy.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko